Кривий Ріг

Терапевти в Кривому Розі

Сьогодні, 25 Квітня
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Снісаренко Володимир Георгійович на Doc.ua
Володимиру Георгійовичу у напрямку терапія присвоєно вищу категорію, а по напрямку гастроентерологія - друга категорія. Лікар займається діагностикою, терапією і профілактикою шлунково-кишкових захворювань. Також спеціалізується на лікуванні широкого спектру захворювань терапевтичного профілю.
Лікувально-діагностичний центр «Медіком Кривбас»
мкр-н Солнечный, 59на карті
Саксаганський
Лікар Терапевт Чулинін Віктор Васильович на Doc.ua
Віктор Васильович лікар-терапевт (вищої категорії). Спеціаліст широкого профілю, оскільки лікує захворювання дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, сезонні захворювання та ін.
Відділення «МЕДИКОМ КРИВБАС» №3 на Пушкіна
ул. Пушкина, 13 Она карті
Центрально-міський
Лікар Терапевт, Подолог Аграновіч Костянтин Миколайович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії і подології. Костянтин Миколайович проводить такі маніпуляції, як: процедура із зачистки бородавок, зачистка тріщин, обробка ран і виразок на стопі, обробка травмованого нігтя, протезування нігтьової пластини, видалення врослого нігтя, видалення мозолі, видалення гіперкератозу та інші
Подологічна практика Аграновича Костянтина
вул. Володимира Великого, 18/68на карті
Саксаганський
Лікар Терапевт Макова Наталія Вікторівна на Doc.ua
Доктор лікує: ГРВІ, хвороби викликані вірусами і бактеріями, хвороби дихальних шляхів, хвороби серцево-судинної системи (гіпертонія, ішемічна хвороба серця, ВСД і т.д.), хвороби шлунково-кишкового тракту і т.п.
Оздоровчий центр Щербакова
Повторний прийом: 300 грн. Для пільгових 300 грн
вул. Хабарівська, 6на карті
Металургічний
Лікар Терапевт, Отоларинголог Стужук Владлена Василівна на Doc.ua
Владлена Василівна проводить діагностування, терапію інфекційних і вірусних хвороб отоларингологічного профілю. Застосовує сучасні методики, підходи в лікуванні інфекційних, запальних патологій вуха, носа, горла.
4.7
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Дубовая Неля Зіновіївна на Doc.ua
Неля Зіновіївна — сімейний лікар, лікар вищої категорії. Доктор проводить комплексний аналіз здоров'я пацієнта на підставі його фізичних, соціальних і психологічних особливостей, підбирає оптимальне лікування і контролює його здійснення. При необхідності направляє пацієнта до інших фахівців.
Оксфорд Медікал Кривий Ріг
Пн-Сб, 8 до 20
проспект Гагаріна 4-Б, бізнес-центр «БАШТА», 5 поверхна карті
Металургічний
Лікар Терапевт Савицька Таліна Іванівна на Doc.ua
Таліна Іванівна вже понад 40 років надає медичну допомогу в лікування патологій органів шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, кістково-м'язової системи. Спеціалізується на діагностиці, терапії ішемічної, гіпертонічної хвороба, патології легень, нирок, печінки та ін.
Лікар Терапевт Халемонець Лариса Павлівна на Doc.ua
Лариса Павлівна - фахівець з питань терапії та відновлення після хвороб, локалізіруемих в нирках, сечовивідних шляхах, органах травлення, серцево-судинній системі, бронхо-легеневої системи. Проводить ефективну терапію патологій завдяки використанню сучасних технологій і методик.
Лікар Терапевт Литвинова Надія Василівна на Doc.ua
Надія Василівна веде терапевтичну практику більше 30 років. Проводить терапію хронічних захворювань дихальної, серцево-судинної, сечовивідної систем тощо. Застосовує процедуру детоксикації для очищення організму.
Лікар Терапевт Колесник Людмила Вікторівна на Doc.ua
Людмила Вікторівна здійснює терапевтичну практику вже більше 30 років. Лікар проводить діагностику, лікування і розробляє профілактику захворювань серцево-судинної, дихальної, сечовидільної систем і ін.
1 2 3
Показати ще 10 Лікаріautorenew