Запоріжжя
Оксфорд Медікал Запоріжжя

Оксфорд Медікал Запоріжжя

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Мамологія Масаж ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
«Оксфорд Медікал» - найбільша мережа медичних центрів в Україні, що надає медичні послуги пацієнтам вже більше 16 років. Ми пропонуємо своїм пацієнтам допомогу кваліфікованих лікарів більш ніж 30 спеціальностей
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 18:00 access_time_filled сб : 8:30 - 17:00 access_time_filled нд : 8:30 - 15:00
вул. М. Гончаренко, 7на карті
Вознесеновский

Медичний центр Оксфорд Медікал - є найбільшою мережею медичних закладів України, вже понад дванадцять років. Оксфорд Медікал знаходиться у списку лідируючих медичних установ, які підтримують європейські стандарти лікування та обслуговування пацієнтів з жорстким дотриманням усіх норм і правил

Фахівці «Оксфорд Медікал» справжні професіонали своєї справи, мають значний досвід роботи і високий рівень кваліфікації.

Відділення клініки:

• Флебологія
  • Хірургія
  • Ендокринологія
  • Денний стаціонар

Вибираючи цю клініку, ви завжди можете розраховувати на високоякісне, професійне обслуговування і сучасний сервіс!

Яна 14 Червень 2024
Клініка дуже сподобалася. Все було добре.
Ірина 08 Червень 2024
Все було добре у цій клініці. Дуже все сподобалося.
Інга 27 Травень 2024
Клініка хороша, гарні враження
Сергій 23 Травень 2024
Хороша клініка, все дуже сподобалося.
Жанна 11 Травень 2024
Лікар, Кравченко Олена Олександра, дуже уважна, роботою задоволена. Клініка хороша, гарне обслуговування