Запоріжжя
Оксфорд Медікал Запоріжжя

Оксфорд Медікал Запоріжжя

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Мамологія Масаж ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
«Оксфорд Медікал» - найбільша мережа медичних центрів в Україні, що надає медичні послуги пацієнтам вже більше 16 років. Ми пропонуємо своїм пацієнтам допомогу кваліфікованих лікарів більш ніж 30 спеціальностей
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 8:30 - 17:00 access_time_filled нд : 8:00 - 15:00
вул. М. Гончаренко, 7на карті
Вознесеновский

Медичний центр Оксфорд Медікал - є найбільшою мережею медичних закладів України, вже понад дванадцять років. Оксфорд Медікал знаходиться у списку лідируючих медичних установ, які підтримують європейські стандарти лікування та обслуговування пацієнтів з жорстким дотриманням усіх норм і правил

Фахівці «Оксфорд Медікал» справжні професіонали своєї справи, мають значний досвід роботи і високий рівень кваліфікації.

Відділення клініки:

• Флебологія
  • Хірургія
  • Ендокринологія
  • Денний стаціонар

Вибираючи цю клініку, ви завжди можете розраховувати на високоякісне, професійне обслуговування і сучасний сервіс!

Олена 06 Квітень 2024
Все сподобалося у цій клініці. Було комфортно та чудово, все добре пройшло.
Ольга 19 Березень 2024
Сподобалася клініка. Пройшло все чудово.
Володимир 10 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка. У клініці було чисто та гарно. Все досить добре пройшло. Дякую.
Лідія 21 Лютий 2024
Все добре пройшло. Клініка сподобалася. Комфортно було у клініці.
Оксана 14 Лютий 2024
Все пройшло швидко та оперативно, все добре. Задоволена клінікою.