Дніпро
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Голікова Ольга Іванівна на Doc.ua

Відгуки про Голікова Ольга Іванівна

Лікар спеціалізується на наданні медичної допомоги за профілем психіатрії, психотерапії. Психолог, психіатр, психотерапевт, арт-терапевт веде прийом дорослих і юних пацієнтів, які потребують лікування неврозів, депресій, шизофренії, енурезу, дистрес-синдромів і т. д.

Перевірені відгуки про лікаря 364 відгуки

Андрій 18 Квітень 2024
В порівняні з іншими спеціалістами, цей спеціаліст підтримує морально, спілкується дуже приємно та  надає чудові рекомендації стосовно подальшого лікування.
Віра 15 Квітень 2024
Лікар все зрозуміло пояснила, призначила лікування, прийом сподобався. Лікування розпочали, сподіваємося на результативне лікування.
Олександра 03 Квітень 2024
Приємна жінка, по моїй проблемі допомогла, проконсультувала, дякую.
Сергій 22 Березень 2024
Чудовий спеціаліст, звертався до лікаря вже не перший раз, рекомендую лікаря як гарного спеціаліста
Ольга 21 Березень 2024
Дуже сподобався лікар. Консультація пройшла добре. Було все нормально, лікар доступно усе пояснила, відповіла на усі мої запитання, надала рекомендації, прописала досить дієве лікування.
Владислав 01 Березень 2024
Все сподобалося, лікар професійний
Яна 29 Лютий 2024
Наталя 24 Лютий 2024
Онлайн консультація сподобалася, це дуже зручний формат, все проходить в комфортній атмосфері, дякую.
Анастасія 20 Лютий 2024
Дуже гарний лікар. Лікар уважно вислухала, все детально розпитувала, консультувала дуже добре. Консультацією я задоволена.
Діана 19 Лютий 2024
Консультація сподобалася, пройшла краще, ніж очікувалося, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Дніпро