Дніпро
3.8
Лікар Психотерапевт Новік Олександр Євгенович на Doc.ua

Відгуки про Новік Олександр Євгенович

Олександр Євгенович спеціалізується на лікуванні розладів настрою, депресії, тривожних і панічних розладів, обсесивно-компульсивних розладів, деменції, шизофренії і ін.
3.8

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Анатолий 11 Квітень 2024
Хороший доктор, прием понравился
Направлено до клініки
Дарина 21 Березень 2024
Лікар-психотерапевт та психіатр Новік Олександр Євгенович дуже швидко ставить діагнози. Він не намагається знайти першоджерело проблеми. Він послухав симптоми і одразу зробив вердикт. Разів п’ять запитав чи я працюю і хто буде оплачувати візити, бо я молода. Якщо ви підліток чи юна особа не рекомендую звертатися до цього лікаря або ж звернутися ще до іншого. Можливо у нього такий підхід або він звик працювати тільки в якості психіатра. І не забувайте посміхатися на прийомі інакше вам скажуть, що «Не бачать у ваших очах зацікавленості в одужанні.
Надія 14 Березень 2024
Лікар допоміг мені в критичній ситуації, з лікарем будемо зустрічатися ще, записалася на наступний прийом, зауважень не було
Віталіна 07 Березень 2024
Дуже хороший, уважний лікар
Анастасія 07 Березень 2024
Консультація пройшла добре, всім задоволена.
Вадим 22 Лютий 2024
Поговорили, врач расспросил о жизни, обо всём, советы всякие дал, прописал лекарства. Мне уже стало полегче.
Анонім 14 Грудень 2023
Візитом задоволений, дякую.