Днепр
3.9
Врач Психотерапевт Новик Александр Евгеньевич на Doc.ua

Отзывы о Новик Александр Евгеньевич

Александр Евгеньевич специализируется на лечении расстройств настроения, депрессии, тревожных и панических расстройств, обсессивно-компульсивных расстройств, деменции, шизофрении и др.
3.9

Проверенные отзывы о враче 10 отзывов

Наталя 02 Май 2024
Анатолий 11 Апрель 2024
Хороший доктор, прием понравился
Направлено в клинику
Дарина 21 Март 2024
Лікар-психотерапевт та психіатр Новік Олександр Євгенович дуже швидко ставить діагнози. Він не намагається знайти першоджерело проблеми. Він послухав симптоми і одразу зробив вердикт. Разів п’ять запитав чи я працюю і хто буде оплачувати візити, бо я молода. Якщо ви підліток чи юна особа не рекомендую звертатися до цього лікаря або ж звернутися ще до іншого. Можливо у нього такий підхід або він звик працювати тільки в якості психіатра. І не забувайте посміхатися на прийомі інакше вам скажуть, що «Не бачать у ваших очах зацікавленості в одужанні.
Надія 14 Март 2024
Лікар допоміг мені в критичній ситуації, з лікарем будемо зустрічатися ще, записалася на наступний прийом, зауважень не було
Віталіна 07 Март 2024
Дуже хороший, уважний лікар
Анастасія 07 Март 2024
Консультація пройшла добре, всім задоволена.
Вадим 22 Февраль 2024
Поговорили, врач расспросил о жизни, обо всём, советы всякие дал, прописал лекарства. Мне уже стало полегче.
Анонім 14 Декабрь 2023
Візитом задоволений, дякую.