Миколаїв
Фарби Життя, психологічний центр

Фарби Життя, психологічний центр

add_box Психологія Психотерапія ... ще
Паркінг Wi-Fi зона
У психологічному центрі «Барви життя» надаються послуги з психодіагностики, індивідуального консультування дітей, підлітків, а також сімейних пар. Фахівці мають авторські напрацювання, які використовують у своїй практиці. У центрі є послуги індивідуальних консультацій психолога, а також консультації пар. Психологічний центр працює в місті Миколаєві з 2009 року
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 21:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Морехідна, 14, офіс 218на карті
Заводський

«Барви життя» - це психологічний центр, консультації у якому здійснюють фахівці високої кваліфікації, постійно її підвищують і на сьогоднішній день, беручи участь в конференціях, фестивалях, спеціалізації.

У центрі проводяться психотерапевтичні групи, тематичні групи особистісного росту, групи взаємопідтримки, системні сімейні розстановки за методом Б. Хеллінгера.

Психологи, які працюють в центрі, допоможуть кожному пацієнтові впоратися з важкими ситуаціями в сфері відносин, особистісного розвитку, психосоматичного і психологічного здоров'я. Головне завдання консультанта - допомогти клієнту навчитися вирішувати свої проблеми самостійно. Це досягається за рахунок того, що пацієнт вчиться вивчати свої думки, почуття і поведінку, що допомагає розуміти самого себе.

Для дітей проводиться ігрова терапія, музична і пісочна терапія, консультації з батьками.

У центрі «Барви життя» діють такі терапевтичні групи, як «Чоловік і жінка. Грані відносин»,«Сімейні міфи і сценарії»,«Група для підлітків» та ін. Завдяки терапевтичної групі пацієнт має можливість побачити і зрозуміти, що він не один, кому в житті довелося зіткнутися з певними труднощами і що впоратися з ними вдалося багатьом людям .

Послуги, які надають у центрі:

• консультації психологів для:
    • дітей (ігрова, музична, пісочна терапії, з батьками);
    • вагітних;
    • для підлітків;
    • для дітей;
    • по заданих тем;
    • для вагітних.

«Барви життя» дають інформацію, підтримку і професійні рекомендації кожному пацієнту!

Ніна 01 Квітень 2024
Все нормально пройшло.
Антон 02 Березень 2024
Сподобалася клініка. Було все добре,
Виктория 20 Серпень 2020
Сам кабинет комфортный, но здание в котором он находится не особо. Но врач отличный, все в порядке.
Николай 10 Жовтень 2017
Очень доброжелательно отнеслись к нам.
Маргарита 08 Червень 2017
Кабинет хороший, пространства много, достаточно много живых цветов. Единственный минус - было слышно ремонт, который где-то делали.