Кривий Ріг
OCSARAT MEDICAL, центр ударно-хвильової терапії у Кривому Розі

OCSARAT MEDICAL, центр ударно-хвильової терапії у Кривому Розі

add_box Гінекологія Неврологія Травматологія УЗ-діагностика Урологія ... ще
Паркінг Оплата карткою
«OCSARAT MEDICAL» - сучасний медичний центр, який спеціалізується на лікуванні методом ударно-хвильової терапії у галузі неврології, травматології, урології, гінекології, естетичної медицини, загоєння ран, стоматології.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
Проспект Миру, 31
Металургічний

Медичний центр ударно-хвильової терапії «OCSARAT MEDICAL» оснащений найсучаснішим обладнанням  ударно-хвильової терапії від швейцарської компанії STORZ MEDICAL, яке дозволяє безоперабельно, безін’єкційно та безмедикаментозно у короткий термін вилікувати такі захворювання:

• Травматологія – усі види артрозів, п’яткова шпора, епікондиліт, рання реабілітація після травм, плечолопатковий періартрозоартрит, тендиніт плеча, контрактура Дюпюітрена, ахілобурсит, реабілітація після травм та ін..
  • Неврологія – між хребцеві грижі і протрузії, невралгії, затискання нерву у спині та шиї, головна біль та мігрень, міофасциальний больовий синдром, біль вздовж хребта(ішалгія, цервікобрахіалгія, люмбалгія) та ін..
  • Урологія – простатит, хвороба Пейроні, зниження потенції, хронічний калькульозний простатит, еректильна дисфункція.
  • Загоєння ран – трофічні виразки, діабетична стопа, загоєння опіків.
  • Естетична медицина – усунення зморшок на обличчі, корекція овалу обличчя, корекція форм тіла, лікування целюліту 1-2-3 стадія та ін.
  • Стоматологія – пародонтоз, пародонтит, кровоточивість ясен, дисфункція скронево-нижньощелепного суглоба.

Медичний центр OCSARAT MEDICAL пропонує для вас такі послуги:

• Консультація ортопеда-травматолога
  • Консультація невролога
  • Консультація уролога
  • Консультація гінеколога
  • Консультація психолога/психотерапевта
  • УЗД – усі види досліджень
  • УЗД на дому

Наша команда лікарів – це спеціалісти вищої категорії з багаторічним досвідом роботи на найкращому обладнанні STORZ MEDICAL, завдяки яким ми гарантуємо вам максимально результативне та безпечне лікування.  Ми запрошуємо вас пройти консультацію у наших фахівців та оцінити переваги ударно-хвильової терапії для вашого організму. Ударно-хвильова терапія в нашому центрі – шлях до більш здорового та активного життя!

Людмила 23 Квітень 2024
Сподобались відношення та професіоналізм персоналу.
Лариса 18 Квітень 2024
Клініка дуже сподобалася, було комфортно та приємно перебувати у цій клініці.
Рауф 26 Лютий 2024
Все сподобалося, все добре пройшло.