Новомосковськ
Центр сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» м. Новомосковськ

Центр сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» м. Новомосковськ

add_box Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Кардіологія Логопедія Неврологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«Геліос» - це сучасний центр сімейного здоров'я та реабілітації з найновішим обладнанням, досвідченими лікарями, а також з індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Фахівці центру — лікарі з великим досвідом наукової діяльності та практичної медицини, які мають найсучасніші медичні технології та методики. Медичний центр «Геліос» спеціалізується на діагностиці, лікуванні, профілактиці, реабілітації, а також надання медичних послуг усім членам сім'ї у рамках програми «Сімейний лікар»
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 8:00 - 16:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
Новомосковськ, вул. Гетьманська ,19на карті
Без района

Центр сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» - це медичний заклад, в якому надають сучасну медичну допомогу для різних вікових категорій.

Напрями Багатопрофільного центру сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос:

• масаж
  • апаратна фізіотерапія
  • косметологія

Діагностичні дослідження
Ультразвукова та функціональна діагностика дорослих:

• еластографія печінки

• ампліпульстерепія
  • магнітотерапія
  • УЗД

Центр проводить:

• Відновлення після інсульту, реабілітацію хворих на діагноз ДЦП.
  • Усі види профілактичних оглядів (обов'язкові попередні при вступі працювати, періодичні, цільові та інших.).
  • Диспансеризацію населення - відбір осіб (здорових і хворих), що підлягають динамічному лікарському спостереженню, систематичне кваліфіковане обстеження та лікування осіб, що проходять диспансеризацію, вивчення умов їх праці та побуту, розробка та здійснення необхідних заходів профілактики.
  • Протиепідемічні заходи (разом із СЕС) – проведення щеплень, виявлення інфекційних хворих, динамічне спостереження за особами та лікування осіб з діагнозом Covid-19.
  • Експертизу тимчасової та стійкої непрацездатності хворих (робітників та службовців), видачу та продовження листів непрацездатності.
  • Напрями на медико-соціальні експертні комісії (МСЕК) осіб із ознаками стійкої втрати працездатності.
  • Заходи щодо підвищення кваліфікації лікарів та середнього медичного персоналу.
Ярослав 06 Квітень 2024
Все було добре у цій клініці. Пройшло все швидко та якісно.
В'ячеслав 27 Лютий 2024
Все було добре.
Тетяна 05 Грудень 2023
Ввічливі дівчата на ресепшені. Все розказали, пояснили, допомогли розібратися. Гарна клініка.
Юлія 19 Жовтень 2023
Лікар, Лаховець Наталія Миколаївна, компетентний. Зауважень до роботи лікаря і відношення до мене немає
Байдіна 21 Лютий 2023
приємний лікар