Житомир
"Мати та дитина"

"Мати та дитина"

add_box Акушерство Андрологія Гінекологія Репродуктологія УЗ-діагностика Урологія
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 16:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Велика Бердичівська, 43на карті
Богунський

«Мати та дитина» на Правому березі - це прекрасні лікарі і відмінна технічна база, що в поєднанні дає бажані результати лікування.  Фахівці, яких в клініці налічується понад п'ятдесят, мають великий досвід роботи в сфері репродуктивних допоміжних технологій.  Вони дотримуються Конфіденційність особисті, а також дбають про комфорт пацієнтів.

У «Мати та дитина» проводяться генетичні та ендокринологічні дослідження, програми сурогатного материнства і донації ооцитів, а також преімплантаційна генетична діагностика.  У даному медичному закладі розташована ембріологічна лабораторія, а також дві операційні.

Хвороби, лікування яких проводять лікарі центру «Мати та дитина»:

• безпліддя, в тому числі перитонеальное і трубне;
  • порушення менструального циклу;
  • гормональні порушення;
  • запальні захворювання (вульвіт, кольпіт, сальпінгоофорит, вульвовагініт, ендометрит);
  • клімактеричні порушення;
  • ендокринні гінекологічні захворювання;
  • патології матки;
  • ендометріоз;
  • патології шийки матки (ерозії, рубцеві деформації, кондиломи промежини або вульви, поліпи цервікального каналу) і ін.

Послуги, що надаються в медичному центрі «Мати та дитина» на Правому березі:

• лікування безпліддя;
  • репродуктивні допоміжні технології;
  • генетична діагностика (преімплантаційна);
  • амбулаторна гінекологія;
  • пренатальна діагностика;
  • спостереження вагітності;
  • ендоскопічна гінекологія (лапароскопія і гістероскопія);
  • лабораторна діагностика

Народження дитини - це щастя, яке стає доступним кожній парі!

Інна 17 Квітень 2024
 Дуже хороші враження, гарний прийом і привітні дівчата, клініка сподобалася, візитом задоволена
Вікторія 04 Березень 2024
Я в захваті від клініки і лікаря, все сподобалося
Ольга 06 Лютий 2024
Сподобалось у клініці.
Тетяна 12 Грудень 2023
Все чудово відбулося. Дякую.
Лідія 07 Листопад 2023
Все чудово, все гарно, на найвищому рівні