"Мати та дитина"

Медичні центри групи компаній «Мати та дитина» є спеціалізованими медичними установами, фахівці яких на професійному рівні займаються проблемами репродуктивного здоров'я, вагітності, пренатальної діагностики, гінекології, мамології та урології. Щорічно в центрах «Мати та дитина» допомогу отримують сотні пар, які мріють стати батьками. Кожного пацієнта центру «Мати та дитина» оточує турбота, комфорт та психологічна підтримка ще

• Сб: выходной

вул. Велика Бердичівська, 43. На карті

Богунський

«Мати та дитина» - сучасний медичний центр, що надає повний спектр послуг з діагностики захворювань в області гінекології, урології, андрології та репродуктології.

Для досягнення високої точності отриманих результатів при постановці діагнозу, в медичному центрі «Мати та дитина» використовують ультразвукову діагностику, проведення якої відбувається на новому сучасному УЗ-обладнанні експертного класу. Наявність власної лабораторії на території клініки дозволяє здати всі необхідні аналізи з максимальною економією часу для пацієнта.

У медичному центрі «Мати та дитина» можна пройти такі обстеження:

• Ультразвукова діагностика:
    • молочних залоз
    • сечового міхура з визначенням залишкової сечі
    • органів мошонки
    • черевної порожнини
    • органів малого таза
    • кавернозних тіл і білкової оболонки
    • статевого члена з доплерометрією
    • передміхурової залози і насінних бульбашок
    • щитовидної залози
    • УЗД-скринінгу на всіх триместрах вагітності
  • МРТ на визначення біофізичного профілю плода
  • Кардіотокографія
  • Доплерометрія
  • Лабораторна діагностика

Діагностика відбулася, все пройшло добре.

Валерія, 13.11.2023

пл. Путятинская, 2. На карті