Сторінка 46: УЗД-фахівці Києва

Лікар УЗД-фахівець Мазуренко Ольга Вікторівна на Doc.ua
Консультація від400 грн
Спеціаліст в області ультразвукової діагностики. Основним напрямком в роботі є проведення різних діагностичних заходів, таких як УЗД органів черевної порожнини, УЗД щитовидної залози, УЗД простати, сім'яних пухирців і яєчок, УЗД органів малого таза та ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Вдовиченко Марина Вікторівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець. Займається проведенням біопсії шийки матки, цервікального каналу, діагностичною гістероскопіэю. Володіє методикою роздільного вискоблювання. Діагностує безпліддя, невиношування плоду. Веде вагітність, післяпологовий період. Спеціалізується на лікуванні запалень - аднексита, сальпыингоофорита, ендометриту, кольпіту, цервіціта.
Лікар Гастроентеролог, Терапевт, УЗД-фахівець, Ендокринолог Латиш Наталія Олеговна на Doc.ua
Лікар УЗД-фахівець, Сімейний лікар Комінко Валентина Євгеніївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
УЗ-фахівець, сімейний лікар. Проводить ультразвукове дослідження і дуплексне сканування нирок, органів черевної порожнини, малого таза, щитовидної і молочних залоз, бронхіоціфальних судин.
Лікар УЗД-фахівець, Хірург Пилипенко Кирило Володимирович на Doc.ua
Лікар-хірург першої категорії, УЗ-фахівець. Виконує ультразвукове дослідження внутрішніх органів; проводить оперативні втручання, у випадках, коли консервативне лікування не має ефективності.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Ковалишина Наталья Васильева на Doc.ua
Лікар Проктолог, УЗД-фахівець, Хірург, Ендоскопіст Бондаренко Олександр Миколайович на Doc.ua
Лікар-ендоскопіст проводить всі методи ендоскопічних досліджень: діагностичну і лікувальну ендоскопію. Проктолог. Хірург першої категорії. Лікар ультразвукової діагностики.
Лікар УЗД-фахівець Гуськова Наталія Олександрівна на Doc.ua
Спеціалізується на ультразвуковій діагностиці всіх систем організму, включаючи нирки, шлунково-кишковий тракт, серце, щитовидну, молочні залози, сечовидільну систему, мошонку, органи малого тазу. Також проводить доплерографію судин магістральних, брахіцефальних.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Чикита Лілія Вікторівна на Doc.ua
В область професійних інтересів Лілії Вікторівни входить лікування патологій шийки матки, хвороб, що передаються статевим шляхом, безпліддя, неможливість виношування вагітності. Також доктор Чикита є фахівцем з УЗД, вона проводить обстеження органів малого таза. Лілія Вікторівна досконало володіє методиками лікування різноманітних патологій шийки матки (конізація, радіохвильова терапія, вапоризація лазерна і аргоноплазменна).
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Савченко Лілія Миколаївна на Doc.ua