Сторінка 51: УЗД-фахівці Києва

Лікар Андролог, Сексолог, УЗД-фахівець, Уролог Манжура Олександр Іванович на Doc.ua
Лікар уролог, андролог, сексолог. Має багаторічний досвід в лікуванні інфекцій, що передаються статевим шляхом, в тому числі ускладнених випадків. Проводить діагностику і лікування захворювань статевої сфери чоловіків.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Косметолог, Трихолог, УЗД-фахівець Журик Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар працює в декількох напрямках. Напрямки роботи Вікторії Вікторівни: косметологія обличчя та тіла, гінекологія, трихологія. Спеціалізація в гінекології та косметології дозволяє виявити зв'язок між дерматологічними проблемами і гінекологією. Вікторія Вікторівна проводить терапевтичний прийом зі збором анамнезу, при потребі діагностує порушення функцій шкіри за допомогою дерматоскопія і проводить процедури, спрямовані на поліпшення стану: біоревіталізацію, плазмоліфтинг, мезотерапію.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Пилипенко Валентина Миколаївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог компетентна в лікуванні патологій ендометрію, захворювань шийки матки та яєчників, гормональних збоїв, інфекційних і бактеріальних уражень жіночих статевих органів. Консультує при нормальній і патологічній вагітності, підбирає ефективну терапію при ускладненнях
Лікар УЗД-фахівець Полякова Зоя Вікторівна на Doc.ua
Лікар ультразвукової діагностики вищої категорії, за 20-річну професійну діяльність провела понад 100 тисяч ультразвукових досліджень. Володіє методом УЗД-діагностики заочеревинного простору, черевної порожнини, малого таза, молочної та щитовидної залоз і ін., А також проводить доплерографію (судин шиї, абдомінальних судин, верхніх і нижніх кінцівок).
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Бойко Юлія Миколаївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на гінекології та УЗД-діагностиці. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: кандидоз, дисплазія шийки матки, ерозія шийки матки та інші
Лікар Гінеколог, Онколог, УЗД-фахівець, Ендокринолог Личутіна Наталія Леонідівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві, гінекології та УЗД-діагностиці. Займається лікуванням таких захворювань, як: кольпіт, цервіцит, ектопія, хламідіоз, гонорея, кандидоз, дисплазія та інші. Еріка Леонідівна постійно удосконалює свої навички кваліфікації на курсах і семінарах. Веде прийом для пацієнтів з 16 років
Лікар Андролог, УЗД-фахівець, Уролог Тачко Олександр Вікторович на Doc.ua
Лікар уролог-андролог, кандидат наук з 2016 року. Проводить огляд, вивчення анамнезу та консультації по лікуванню захворювань урологічного профілю, призначає необхідне дообстеження, інтерпретує результати аналізів, УЗД. Призначає індивідуальний план лікування і рекомендації для профілактики захворювань.
Лікар УЗД-фахівець Сосніна Марина Леонідівна на Doc.ua
М.Л. Сосніна УЗД-спеціаліст вищої категорії, лікар володіє всіма видами УЗ-діагностики у дітей та дорослих. Проводить ультразвукову діагностику органів малого таза, черевної порожнини, слинних залоз, сечостатевої системи та ін.
Лікар УЗД-фахівець Житник Володимир Олексійович на Doc.ua
Спеціаліст з проведення УЗД-діагностики. Займається ультразвуковою доплерографією судин, дослідженням нирок, органів черевної порожнини, передміхурової залози, щитовидної залози, органів малого таза, органів мошонки. Також проводить ехокардіографію
Лікар УЗД-фахівець Олексієнко Олена Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар ультразвукової діагностики широкого профілю. Проводить всі види УЗД: черевної порожнини, малого таза, щитовидної залози, УЗД судин, нирок і сечового міхура, УЗД м'яких тканин. Приймає дітей з народження і дорослих.