Сторінка 53: УЗД-фахівці Києва

Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Самойленко Віктор Іванович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар володіє фундаментальними знаннями і широким професійним кругозором в гінекології. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні запальних, гормональних, обмінних захворювань жіночої репродуктивної системи, виявленні причин жіночого безпліддя. Проводить ретельне обстеження і підготовку до запланованої вагітності, консультує з питань контрацепції
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Клімова Марина Віталіївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець. Проводить малі інвазивні операції, кольпоскопію. Консультує з планування сім'ї, з контрацепції. Займається веденням вагітності.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Злочевська Ірина Едуардівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог надає кваліфіковану допомогу пацієнткам із захворюваннями ендометрія, функціональними кістами, гострим аднекситом, аномальними матковими кровотечами. Відновлює оваріально-менструальний цикл, проводить видалення новоутворень жіночих статевих органів. Спеціалізується на прийомі вагітних пацієнток з патологією шийки матки
Лікар Гастроентеролог, УЗД-фахівець Земскова Марина Володимирівна на Doc.ua
Марина Володимирівна є автором 39 наукових робіт, опублікованих у спеціалізованій періодиці, правовласником 9 патентів на винахід, висококваліфікованим гастроентерологом і лікарем УЗД.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Трифонова Олена Олександрівна на Doc.ua
Олена Олександрівна компетентна в діагностиці та лікуванні захворювань жіночої статевої системи різного характеру: інфекцій, що передаються статевим шляхом, патологій шийки матки, порушень менструального циклу та ін. Доктор також проводить видалення доброякісних новоутворень різними методами і діагностичні обстеження: кольпоскопію, діагностичні вискоблювання, а також ультразвукову діагностику всіх органів.
Лікар УЗД-фахівець Данюк Олександр Володимирович на Doc.ua
Лікар Данюк А. В. є досвідченим фахівцем по УЗ-діагностики, він має досвід клінічної практики понад 20 років. Олександр Володимирович має спеціалізацію по УЗ-діагностики та променевої терапії.
Лікар Невролог, УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Третякова Альбіна Ігорівна на Doc.ua
Доктор медичних наук
Функціональний діагност вищої категорії, невролог, фахівець УЗ-діагностики другої категорії. Альбіні Ігорівні належать 4 патенти на винаходи, понад 70 друкованих наукових праць.
Лікар УЗД-фахівець Завалько Світлана Василівна на Doc.ua
Доктор Завалько С.В. веде клінічну практику як лікар ультразвукової діагностики. Світлана Василівна виконує всі без винятку види УЗ-досліджень. Авторству Світлани Василівни належить близько 10 наукових статей, виданих в спеціалізованій медичній періодиці.
Лікар УЗД-фахівець  Маханець Наталія Валеріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на проведенні ультразвукових досліджень внутрішніх і поверхнево розташованих органів, суглобів і судин із застосуванням функціональних проб і доплерывських методик
Лікар УЗД-фахівець Трітеніченко Вікторія Василівна на Doc.ua
Доктор проводить ультразвукові дослідження щитовидної залози, молочних залоз, лімфовузлів, органів заочеревинної порожнини і заочеревинного простору, органів малого тазу, і вагітності на всіх термінах