Сторінка 56: УЗД-фахівці Києва

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Мовчан Оксана Михайлівна на Doc.ua
4.7
Оксана Михайлівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань і патологій. Займається лікуванням порушень менструального циклу, запальних захворювань малого таза, інфекцій, що передаються статевим шляхом. Проводить діагностичну гістероскопію, кольпоскопію, метросальпінгографію, УЗД, біопсію шийки матки та ін.
Лікар Андролог, Венеролог, Сексопатолог, УЗД-фахівець, Уролог Каменцев Олександр Євгенійович на Doc.ua
4.7
Олександр Євгенович спеціалізується на оперативній і консервативній терапії урологічних хвороб, захворювань, що передаються статевим шляхом. Проводить діагностику з виявлення причин, що викликають еректильну дисфункцію. Індивідуально підбирає схему лікування для відновлення потенції.
Лікар УЗД-фахівець Афанасьєва Олена Володимирівна на Doc.ua
4.7
Спеціалізується на УЗД-діагностики органів черевної порожнини; молочної, щитовидної залоз, органів мошонки. Також займається дуплексним скануванням брахіоцефальних судин шиї, дуплексним скануванням щитовидки, слинних залоз, магістральних судин серця. Проводить дослідження в режимі 2D сірошкального і кольорового допплерівського картування, триплексного сканування, 3D і 4D технології.
Лікар УЗД-фахівець Біленький Євгеній Павлович на Doc.ua
4.2
Лікар спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Веде консультативний прийом, огляд, діагностичні дослідження та підбір схеми лікування. Проводить УЗД-діагностику таких внутрішніх органів, як: малого таза, черевної порожнини, нирок, щитовидної залози та інших
Лікар УЗД-фахівець Антоненко Наталія Миколаївна на Doc.ua
4.2
Наталія Миколаївна фахівець ультразвукової діагностики в акушерстві та гінекології. Проводить дослідження органів і систем людини, виконує ехокардіографію і нейросонографію. Має сертифікат Fetal Medicine Foundation (Великобританія)
Лікар УЗД-фахівець Шимон Михайло Михайлович на Doc.ua
4.1
Дорослий і дитячий УЗ-діагност. Проводить функціональну діагностику (ехокардіографія, доплеровське сканування судин) і ультразвукове дослідження
Лікар УЗД-фахівець Шклянка Михайло Ігорович на Doc.ua
4.1
Лікар другої категорії
Лікар-інфекціоніст, лікує вірусні гепатити, вірус іммунідефіціта, ВІЛ-асоційовані інфекції. Спеціаліст регулярно відвідує конгреси і конференції, а також проходить курси підвищення кваліфікації, тим самим вивчаючи всі нововведення, які можуть зробити лікування набагато ефективніше.
Лікар УЗД-фахівець, Уролог Хіняєв  Микола Олександрович на Doc.ua
4.0
Лікар проводить широкий спектр діагностичних, ендоурологічних маніпуляцій і операцій при сечокам’яній хворобі, гіперплазії передміхурової залози і новоутвореннях сечового міхура та операції на органах сечовидільної системи та репродуктивних органах.
Лікар УЗД-фахівець Бондар Олександра Анатоліївна на Doc.ua
3.6
Клінічна діяльність доктора включає проведення такого спектру досліджень, як УЗ-діагностика внутрішніх органів, м'яких тканин, ендокринних залоз, дуплексне сканування судин голови, брахіоцефальних судин (шиї), ехокардіографія та ін. Приймає пацієнтів віком від 3-х років
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Мироненко Наталія Олександрівна на Doc.ua
3.4
Досвідчений лікар акушер-гінеколог, кандидат медичних наук, спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні патологій органів статевої системи у дітей і підлітків. Лікує інфекційні захворювання, які передаються статевим шляхом. Виступає з доповідями на науково-практичних конференціях і з'їздах лікарів-гінекологів