Медичний центр «КОНСИЛІУМ МЕДІКАЛ» на Харківській

Медичний центр «КОНСИЛІУМ МЕДІКАЛ» на Харківській

add_box Анестезіологія Гінекологія Кардіологія Нейрохірургія Онкологія Ревматологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний Центр CONSILIUM MEDICAL - це сучасний багатопрофільний лікувально-профілактичний заклад, який надає повний спектр амбулаторних і стаціонарних медичних послуг, включно з хірургією та реанімацією.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Ревуцького 6 на карті
Дарницький м.Харківська м.Позняки

Створена у 2015р. клініка CONSILIUM MEDICAL є одним із передових лікувальних закладів міста.

Клініка спеціалізується на вирішенні найскладніших медичних завдань, що потребують комплексного підходу.

Фахівці медичного центру CONSILIUM MEDICAL – це команда однодумців, сформована роками роботи та спрямована на досягнення оптимального для пацієнта результату лікування.

Найголовнішим пріоритетом роботи клініки є максимально можлива допомога пацієнтові, яким би складним не був його клінічний випадок.

Основні направлення в клініці:

• УЗД
  • рентген
  • лабораторія
  • ендоскопія

Для досягнення цієї мети використовується весь арсенал сучасних методів діагностики та лікування, застосовується командний – консиліумний – підхід у виборі тактики лікування, чи то хірургічне втручання, чи інтенсивна терапія.

Лікарі клініки CONSILIUM MEDICAL мають колосальний досвід роботи, кожен у своїй сфері, та реалізують усі свої знання та навички, доповнюючи один одного.

Окремо слід зазначити, що клінічні рішення в медичному центрі CONSILIUM MEDICAL базуються на міжнародних стандартах лікування того чи іншого захворювання, які створюються на принципах доказової медицини.

Клініка CONSILIUM MEDICAL – сучасний лікувальний заклад, і тому тут враховані всі без винятку сторони лікувально-діагностичного процесу, створені максимально комфортні умови перебування пацієнта у стаціонарі, використовуються ультрасучасні методи анестезії, а при необхідності хірургічного втручання перевага надається малотравматичним, максимально щадним методикам.

Зінаїда 04 Квітень 2024
Дівчата на ресепшен чудові, гарно приймають, хороша клініка
Оксана 02 Квітень 2024
Була на консультації в Карпилянського Михайла Сергійовича - дуже уважний, кваліфікований, знаючий, має підхід до хворого. На мій погляд, лікар взагалі ідеальний, я такого ще не бачила.
Володимир 22 Березень 2024
Клініка хороша, зауважень не було
Богдан 15 Березень 2024
Сподобалася клініка, все пройшло добре.
Вікторія 15 Лютий 2024
До лікаря зверталася перший раз. На мій погляд, лікар, Алексєєва Наталія Григорівна, дуже фаховий спеціаліст, розуміє в чому полягає проблема, знає як з нею поводитися. Лікар повністю та уважно мене вислухала, передивилася результати аналізів і всі документи, зробила висновки, дала рекомендації. Планую звернутися до лікаря на наступний прийом
Філії мережі
Все клініки