Медичний центр «КОНСИЛІУМ МЕДІКАЛ» на Харківській

Медичний центр «КОНСИЛІУМ МЕДІКАЛ» на Харківській

add_box Анестезіологія Гінекологія Кардіологія Нейрохірургія Онкологія Ревматологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний Центр CONSILIUM MEDICAL - це сучасний багатопрофільний лікувально-профілактичний заклад, який надає повний спектр амбулаторних і стаціонарних медичних послуг, включно з хірургією та реанімацією.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Ревуцького 6 на карті
Дарницький м.Харківська м.Позняки

Створена у 2015р. клініка CONSILIUM MEDICAL є одним із передових лікувальних закладів міста.

Клініка спеціалізується на вирішенні найскладніших медичних завдань, що потребують комплексного підходу.

Фахівці медичного центру CONSILIUM MEDICAL – це команда однодумців, сформована роками роботи та спрямована на досягнення оптимального для пацієнта результату лікування.

Найголовнішим пріоритетом роботи клініки є максимально можлива допомога пацієнтові, яким би складним не був його клінічний випадок.

Основні направлення в клініці:

• УЗД
  • рентген
  • лабораторія
  • ендоскопія

Для досягнення цієї мети використовується весь арсенал сучасних методів діагностики та лікування, застосовується командний – консиліумний – підхід у виборі тактики лікування, чи то хірургічне втручання, чи інтенсивна терапія.

Лікарі клініки CONSILIUM MEDICAL мають колосальний досвід роботи, кожен у своїй сфері, та реалізують усі свої знання та навички, доповнюючи один одного.

Окремо слід зазначити, що клінічні рішення в медичному центрі CONSILIUM MEDICAL базуються на міжнародних стандартах лікування того чи іншого захворювання, які створюються на принципах доказової медицини.

Клініка CONSILIUM MEDICAL – сучасний лікувальний заклад, і тому тут враховані всі без винятку сторони лікувально-діагностичного процесу, створені максимально комфортні умови перебування пацієнта у стаціонарі, використовуються ультрасучасні методи анестезії, а при необхідності хірургічного втручання перевага надається малотравматичним, максимально щадним методикам.

Людмила 17 Червень 2024
Дівчатка на ресепшен гарні, уважні, все розповідають, клініка сподобалася, в клініці все добре
Наталія 24 Травень 2024
Чудова клініка, мені все дуже сподобалося. Залишилися задоволена візитом у цю клініку.
Ігор 14 Травень 2024
Лікар Рафальський Станіслав Олексійович високопрофесійний, була чудова консультація. Я задоволений
Зінаїда 04 Квітень 2024
Дівчата на ресепшен чудові, гарно приймають, хороша клініка
Оксана 02 Квітень 2024
Була на консультації в Карпилянського Михайла Сергійовича - дуже уважний, кваліфікований, знаючий, має підхід до хворого. На мій погляд, лікар взагалі ідеальний, я такого ще не бачила.
Філії мережі
Все клініки