Медичний центр «Консиліум Медікал»

Відгуки про клініку Медичний центр «Консиліум Медікал»

add_box Андрологія Венерологія Гастроентерологія Гепатологія Дерматологія Дієтологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Consilium Medical - сучасний багатопрофільний медичний центр, відмінною рисою якого є командне рішення найскладніших клінічних ситуацій. До послуг пацієнтів медичного центру Consilium Medical повний спектр діагностичних, консультативних, лабораторних послуг, а також комфортабельний стаціонар і ультрасучасні методики хірургічних втручань. Мультидисциплінарний підхід і застосування міжнародних стандартів лікування - основа роботи фахівців нашого медичного центру
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вулиця Глибочицька, 17на карті
Подільський м.Лук'янівська м.Контрактова площа
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
32 відгуки
Олена 08 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка.
Віктор 07 Березень 2024
Все було на пристойно хорошому рівні, зауважень якихось до клініки немає ніяких.
Інна 20 Лютий 2024
Чудова клініка. Все дуже сподобалося у цій клініці.
Алла 20 Лютий 2024
Усе сподобалось і сервіс і професіональні лікарі, що працюють в клініці. Питань не маю.
Наталія 09 Січень 2024
Сподобалася клініка.
Людмила 21 Грудень 2023
В клініці високий рівень обслуговування, все сподобалося.
Яна 19 Грудень 2023
Лікар, Алексєєва Наталія Григорівна, професійний спеціаліст, надала мені вичерпну інформацію щодо мого захворювання, виписала детально схему, також проконсультувала з приводу мого подальшого життя з моєю проблемою. Мені все сподобалось
Єгор 09 Грудень 2023
Сподобались швидкість і точність.
Анна 04 Грудень 2023
Була на консультації в Олексієвої Наталії Григорівни - лікарка задавала багато запитань, цікавилась, що турбує, призначила огляд, у подальшому плануємо з нею контактувати, щоб остаточно вирішити проблему. А так, усе пройшло добре, чудово.
Ангеліна 30 Листопад 2023
Мене прийняли навіть трохи швидше. В загальному все чудово пройшло. Дякую.
Філії мережі
Все клініки