Медичний центр «Омега-Київ», Центр хірургії

Медичний центр «Омега-Київ», Центр хірургії

add_box Гінекологія Кардіологія Неврологія Ортопедія Репродуктологія Терапія ... ще
Оплата карткою
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
вул. Максимовича, 10на карті
Голосіївський м.Васильківська

«Омега-Київ» - багатопрофільний медичний центр з широким спектром послуг, в якому всі пацієнти можуть пройти різноманітне діагностичне та лабораторне обстеження, отримати амбулаторну та стаціонарну допомогу. Особлива гордість медичного центру «Омега-Київ» - це колектив лікарів вищої категорії, які мають глибокі професійні знання з кількох суміжних напрямках. Такий підхід дозволяє пацієнтам отримати комплексну допомогу, максимально ефективну тактику лікування і якнайшвидше відновлення.

Послуги «Омега-Київ»

Медичний центр має кілька відділень, які охоплюють весь комплекс проблем: від амбулаторно-поліклінічного відділення до Центру хірургії. Амбулаторно-поліклінічне напрямок включає в себе різноманітні фізіотерапевтичні процедури в кабінеті фізіотерапії, послуги масажного кабінету і професійні консультації таких фахівців:

• уролог;
  • гінеколог;
  • кардіолог;
  • терапевт;
  • невролог;
  • вертебролог;
  • ортопед-травматолог.

Центр хірургії «Омега-Київ»

З 2016 року «Омега-Київ» розширив свої послуги, відкривши Центр хірургії. Його фахівці успішно виконують гінекологічні, хірургічні, проктологічні і урологічні операції, виробляють оперативне лікування варикозного розширення вен. У відділенні широко застосовуються малоінвазивні оперативні методи лікування. Одними з основних напрямків є лапароскопія і гістероскопія.

Переваги лапароскопічних і гістероскопічних операцій:

• мала травматичність - оперативне втручання виконується без розрізів, через кілька проколів;
  • відсутність післяопераційних швів і рубців;
  • короткий відновний період;
  • операції одного дня;
  • мінімальна медикаментозне навантаження після операції.

Центр має сучасне операційним блоком, а так само цілодобовим комфортабельним стаціонаром з одномісними і двомісними палатами.
Технічне оснащення центру хірургії представлено сучасним обладнанням провідних світових виробників (Karl Storz, Sryker).

Напрямки центру хірургії:

• оперативна гінекологія (лапароскопічні, гістероскопічні а також вагінальні пластичні операції);
  • абдомінальна хірургія (грижі живота, захворювання печінки і жовчного міхура, ургентна патологія органів черевної порожнини);
  • амбулаторна хірургія (ліпоми, фіброми, кондиломи);
  • оперативна урологія (операція при гідроцеле, ендоскопічна цистоскопія і уретроскопія);
  • проктологія (ректороманоскопія, аноскопія, видалення геммороідальних вузлів, поліпів анального каналу);
  • флебологія (мініфлебектомія, венектомія, мікросклеротерапія).
Віталій 06 Листопад 2023
Я задоволений. Лікар  Счастний Володимир Михайлович дуже тактичний, гарна людина, вислухав, дав пораду, оглянув, ніяких заперечень. Також в клініці робив діагностику, УЗД спеціаліст теж гарний лікар
Анастасия 04 Червень 2021
В клинике очень профессиональные врачи! Я очень довольна клиникой
Анатолий 26 Квітень 2021
Чекали пів години свій прийом. Неорганізовано.
Валерий 27 Серпень 2020
Клиника не топ среди частных клиник, но все было на уровне.
Любовь 13 Серпень 2020
Сама клиника хорошая. Но врач Волинская Людмила Александровна молчаливая, приходилось самой все спрашивать. Но лечение назначила, все написала.
Філії мережі
Все клініки