Медичний центр «Омега-Київ»

Медичний центр «Омега-Київ»

4.7
add_box Гінекологія УЗ-діагностика Урологія Ендокринологія Ведення вагітності ... ще
Медичний центр «Омега-Київ» на вул. Володимирській, 81-А - це найперше відділення, яке було створено в 2003 році. Основний напрямок діяльності даного відділення - це вирішення проблем чоловічого і жіночого здоров'я. Крім амбулаторного відділення, у відділенні знаходиться кабінет фізіотерапії, УЗД-діагностики та кабінет забору аналізів, де можна пройти діагностичні та лабораторні обстеження
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 21:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 17:00
вул. Володимирська, 81-ана карті
Голосіївський м.Університет м.Площа Українських Героїв
4.7

На сьогоднішній день в даному відділенні ви зможете отримати консультацію і необхідне лікування у таких фахівців:

• акущер-гінеколог,
  • уролог,
  • андролог-сексопатолог,
  • ендокринолог,

Відділення спеціалізується на таких проблемах як:

• лікування запальних захворювань,
  • гормональні порушення,
  • статеві інфекції,
  • доброякісні пухлини,
  • захворювання шийки матки,
  • інфекційні захворювання,
  • сексуальні розлади
  • проблеми чоловічого і жіночого безпліддя.
  • ендокринні захворювання.

Наші фахівці допоможуть вам у плануванні та веденні вагітності.

Відділення має широку діагностичну базу.

• кабінет ультразвукової діагностики оснащений ультразвуковим сканером експертного класу VOLUSON 730 Pro виробництва компанії GE. Дана ультразвукова система дозволяє проводити різні види досліджень в т.ч. з функцією 3Д і 4Д і є золотим стандартом в акушерстві.
  • фізіотерапевтичне відділення має ультразвуковим комплексом БТЛ-500 і МІТ11, а так само апаратами «Інтратон-4», «Інтрамаг», «Санос» і Гідролазерний апаратом «Тонус» за допомогою яких можна пройти лазерну, ультразвукову, магнітну терапії та інші фізіопроцедури.

процедурні та оглядові кабінети центру оснащені кольпоскопія Олімпус і Карл Шторц, апаратами УЗД Logic компанії GE, апаратом для радіохвильової хірургії SURGITRON американської компанії Ellman International, Inc.

Олександра 29 Березень 2024
Хороша клініка, все дуже сподобалося у цій клініці.
Анна 13 Березень 2024
Все добре було у клініці. Сама клініка дуже сподобалася.
Андрей 22 Квітень 2021
Гарна клініка.
Людмила 12 Червень 2020
Сервіс не який у центрі.
Артем 28 Квітень 2020
Все добре, я задоволений даним лікарем. Він все порекомендував, поставив правильний діагноз. Рекомендую!
Філії мережі
Все клініки