Медичний центр «Омега-Київ»

Медичний центр «Омега-Київ»

add_box Гінекологія Кардіологія Неврологія Ортопедія Терапія Травматологія ... ще
Багатопрофільний медичний центр «Омега-Київ» спеціалізується в напрямках: гінекологія, урологія, терапія, кардіологія, ортопедія, неврологія та інші. В «Омега-Київ» з 2016 року працює відділення оперативних втручань з лапароскопічним напрямком.
Оплата карткою
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
вул. Максимовича, 10на карті
Голосіївський м.Васильківська
add_box Гінекологія УЗ-діагностика Лабораторна діагностика КТ і МРТ ... ще
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00
вул. Андрія Малишка, 39на карті
Дніпровський м.Чернігівська
add_box Гінекологія УЗ-діагностика Урологія Ендокринологія Ведення вагітності ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 21:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 17:00
вул. Володимирська, 81-ана карті
Голосіївський м.Університет м.Площа Українських Героїв

«Омега-Київ» - багатопрофільний медичний центр з широким спектром послуг, в якому всі пацієнти можуть пройти різноманітне діагностичне та лабораторне обстеження, отримати амбулаторну та стаціонарну допомогу. Особлива гордість медичного центру «Омега-Київ» - це колектив лікарів вищої категорії, які мають глибокі професійні знання з кількох суміжних напрямках. Такий підхід дозволяє пацієнтам отримати комплексну допомогу, максимально ефективну тактику лікування і якнайшвидше відновлення.

Послуги «Омега-Київ»

Медичний центр має кілька відділень, які охоплюють весь комплекс проблем: від амбулаторно-поліклінічного відділення до Центру хірургії. Амбулаторно-поліклінічне напрямок включає в себе різноманітні фізіотерапевтичні процедури в кабінеті фізіотерапії, послуги масажного кабінету і професійні консультації таких фахівців:

• уролог;
  • гінеколог;
  • кардіолог;
  • терапевт;
  • невролог;
  • вертебролог;
  • ортопед-травматолог.

Центр хірургії «Омега-Київ»

З 2016 року «Омега-Київ» розширив свої послуги, відкривши Центр хірургії. Його фахівці успішно виконують гінекологічні, хірургічні, проктологічні і урологічні операції, виробляють оперативне лікування варикозного розширення вен. У відділенні широко застосовуються малоінвазивні оперативні методи лікування. Одними з основних напрямків є лапароскопія і гістероскопія.

Переваги лапароскопічних і гістероскопічних операцій:

• мала травматичність - оперативне втручання виконується без розрізів, через кілька проколів;
  • відсутність післяопераційних швів і рубців;
  • короткий відновний період;
  • операції одного дня;
  • мінімальна медикаментозне навантаження після операції.

Центр має сучасне операційним блоком, а так само цілодобовим комфортабельним стаціонаром з одномісними і двомісними палатами.
Технічне оснащення центру хірургії представлено сучасним обладнанням провідних світових виробників (Karl Storz, Sryker).

Напрямки центру хірургії:

• оперативна гінекологія (лапароскопічні, гістероскопічні а також вагінальні пластичні операції);
  • абдомінальна хірургія (грижі живота, захворювання печінки і жовчного міхура, ургентна патологія органів черевної порожнини);
  • амбулаторна хірургія (ліпоми, фіброми, кондиломи);
  • оперативна урологія (операція при гідроцеле, ендоскопічна цистоскопія і уретроскопія);
  • проктологія (ректороманоскопія, аноскопія, видалення геммороідальних вузлів, поліпів анального каналу);
  • флебологія (мініфлебектомія, венектомія, мікросклеротерапія).
Олександра 29 Березень 2024
Хороша клініка, все дуже сподобалося у цій клініці.
Анна 13 Березень 2024
Все добре було у клініці. Сама клініка дуже сподобалася.
Юлия 23 Грудень 2023
Все добре пройшло.
Любов 05 Грудень 2023
Все добре пройшло. Буду всім рекомендувати цю клініку.
Віталій 06 Листопад 2023
Я задоволений. Лікар  Счастний Володимир Михайлович дуже тактичний, гарна людина, вислухав, дав пораду, оглянув, ніяких заперечень. Також в клініці робив діагностику, УЗД спеціаліст теж гарний лікар