PRO HEALTH clinic

PRO HEALTH clinic

Клініка
add_box Неврологія Оториноларингологія Ревматологія Стоматологія Флебологія Хірургія
Оплата карткою
PRO HEALTH clinic — це медичний заклад, у якому надають послуги за такими напрямками, як: отоларингологія, судинна хірургія, флебологія, ревматологія, хірургія та стоматологія. У клініці працюють кваліфіковані лікарі, які застосовують у своїй роботі сучасні та дієві методики лікування. Для досліджень використовують сертифіковане обладнання
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
пр-т Перемоги, 119/121на карті
Святошинський м.Академмістечко м.Житомирська м.Святошин м.Нивки

PRO HEALTH clinic  це медичний заклад, у якому надають послуги вузького профілю. У центрі є можливість відвідати консультативний прийом, огляд, первинну діагностику і на основі цього вже лікар підбере відповідну схему лікування.

Напрями

У PRO HEALTH clinic вам можуть надати допомогу за такими напрямками:

• отоларингологія (доросла і дитяча);
  • щелепно-лицьова хірургія;
  • стоматологія;
  • судинна хірургія;
  • флебологія.

Фахівці

У клініці працюють фахівці, які мають вищу медичну освіту. Вони на постійній основі вдосконалюють рівень кваліфікації за допомогою курсів, семінарів, майстер-класів, науково-практичних конференцій та іншого. Завдяки цьому медичні працівники застосовують сучасні методики лікування з позитивним впливом на швидкість одужання.

Переваги

• Наявність повного спектру послуг. Від консультативного прийому і діагностики до оперативного втручання і профілактики
  • Ресурсне забезпечення. У стінах клініки є обладнання вищого класу, лікувальні препарати, а також працюють найкращі лікарі України.
  • Якісний сервіс. У PRO HEALTH clinic дбають не тільки про ваше здоров'я, а й про ваш комфорт.
Юлія 15 Квітень 2024
В клініці все добре, на ресепшен персонал привітно зустрів, провели до лікаря, все дуже уважно
Альона 10 Квітень 2024
Все було супер, клінікою і лікаркою задоволена, продовжу лікуватись у неї, дякую.
Олександра 03 Квітень 2024
Клініка сподобалася, все було дуже гарно.
Анастасія 01 Квітень 2024
Клініка не викликала жодних питань, мене усе влаштувало.
Наталія 25 Березень 2024
Дуже сподобалася ця клініка. Повністю усім задоволена, все пройшло добре.