Сторінка 60: УЗД-фахівці Києва

Лікар УЗД-фахівець Кондратова Тетяна Владиславівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Веде консультативний прийом, огляд, діагностичні дослідження та розшифровку. Проводить УЗД-діагностику таких внутрішніх органів, як: малого таза, черевної порожнини, нирок, щитовидної залози та інших
Лікар УЗД-фахівець Чумак Людмила Павлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на функціональній діагностиці. Лікар проводить УЗД: органів малого тазу у дітей і підлітків, органів черевної порожнини, судин
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Бальбух Наталія Петрівна на Doc.ua
Наталя Петрівна проводить всебічну терапію фонових і передракових патологій жіночих статевої сфери, запальних процесів, патологічного клімаксу, проблеми безпліддя, патологій фізіологічної вагітності.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець  Гонзель Катерина Миколаївна на Doc.ua
Катерина Миколаївна головний лікар клініки, акушер-гінеколог вищої категорії, лікар УЗ-діагностики. Стаж роботи більше 20 років
Лікар УЗД-фахівець Катурга Ірина Миколаївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Кудріцька  Лівія Георгіївна на Doc.ua
Лівія Георгіївна лікар акушер – гінеколог вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шийки матки, лікуванні запальних процесів, порушень менструального циклу, ведення вагітності, лікування безплідності, лікування клімактеричних розладів, гормональних порушень. Також лікар проводить УЗД.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Сугаіпова  Анжела  Різванівна на Doc.ua
Володіння модерними методами профілактики, діагностики та лікування акушерсько-гінекологічних захворювань.
Лікар Акушер-гінеколог, Онколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Федуліна Інна Вікторівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗД має досвід роботи в практичній гінекології більше 19 років. Проводить діагностичні та лікувальні гінекологічні процедури і маніпуляції, грамотно призначає лікування при фіброміомі матки, ендометріозі, полікістозі яєчників, запальних захворюваннях матки і придатків, захворюваннях, що передаються статевим шляхом та ін. патології жіночої репродуктивної сфери
Лікар УЗД-фахівець Чеботарьова Ольга Едуардівна на Doc.ua
Ольга Едуардівна - фахівець ультразвукової діагностики вищої категорії. Проводить УЗД органів черевної порожнини, органів сечовидільної системи, органів малого тазу у жінок, молочних залоз, щитовидної залози, слинних залоз, лімфатичних вузлів і м'яких тканин
Лікар УЗД-фахівець Бікірова Зера Февзієвна на Doc.ua
Спеціаліст першої категорії з проведення ультразвукових досліджень сечовидільної системи, щитовидної, вилочкової, слинних, молочних залоз, м'яких тканин, різних груп суглобів, лімфовузлів, плевральної порожнини, серця та ін.