Репродуктивна клініка «ЛІТА»

Репродуктивна клініка «ЛІТА»

Клініка
add_box Акушерство Гінекологія Репродуктологія ... ще
Клініка репродуктивної медицини «LITA» надає послуги по гінекології, планування та ведення вагітності, спеціалізується на діагностиці та лікуванні всіх форм безпліддя, використовуючи методи допоміжних технологій, в тому числі програми ЕКО, сурогатне материнство і донорство
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 17:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Дніпровська набережна, 28на карті
Дарницький м.Осокорки

Клініка репродуктивної медицини «LITA» - це команда висококваліфікованих фахівців з успішним досвідом в сфері репродуктології. Доктора мають міжнародний досвід роботи, вони регулярно приймають участь в медичних конференціях, публікують свої наукові роботи та є членами Української асоціації репродуктивної медицини. Лікарі дбайливо супроводжують своїх пацієнтів від першого візиту в клініку до здійснення мрії - стати батьками здорової дитини.

Експерти працюють з новітнім обладнанням, а деякий з них єдине в Україні, в тому числі станція для проведення процедури запліднення in vitro з сучасною системою мікроманіпуляторів останньої версії і лазером Lykos, завдяки якому можна проводити допоміжний лазерний хетчинг і біопсію ембріонів. За допомогою сучасного обладнання лікарі проводять комплексну діагностику для виявлення причин безпліддя, індивідуально підбирають ефективні методи лікування, а також використовують методи допоміжних репродуктивних технологій.

Основні напрямки клініки:

• консультації фахівців;
  • планування та ведення вагітності;
  • діагностика і лікування безпліддя всіх форм;
  • сурогатне материнство;
  • донорство;
  • гінекологія.

Клініка оснащена електронною системою захисту даних і біологічного матеріалу IVF-ID.

Ця система здійснює перевірку і контроль відповідності зашифрованих за допомогою електронних чіпів даних пацієнта з даними на контейнерах і пробірках з біологічним матеріалом, що виключає людський фактор. А це значить, що в клініці неможливо переплутати або втратити інформацію про пацієнта.

Клініка постійно підвищує рівень якості послуг, дотримується високих стандартів, використовуючи інноваційні методи і багаторічний досвід лікарів, щоб допомогти парам, у яких були невдалі спроби. Затишні палати, дружня і тепла атмосфера допомагають відчути пацієнтам максимальну турботу і забути, про те, що вони знаходяться в медичному закладі.

Наталія 26 Березень 2024
Досить приємна клініка.
Аліна 06 Лютий 2024
Сподобалася клініка. У клініці гарно, зразу видно високий рівень обслуговування.
Наталя 03 Січень 2024
Довелося довго чекати прийому.
Ярина 25 Вересень 2020
Клініка теж виглядає чудово. Особливо дівчата на рецепції, такі уважні та доброзичливі!