Сторінка 63: УЗД-фахівці Києва

Лікар УЗД-фахівець Мартинюк Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Лікар УЗД вищої кваліфікаційної категорії Мартенюк Тетяна Володимирівна проводить ультразвукову пренатальну діагностику, доплерографію в акушерстві, УЗД в гінекології, біофізічній профіль плоду.
Лікар УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Тараненко Тамара Вікторівна на Doc.ua
Доктор Тараненко Т.В. є досвідченим фахівцем в області ультразвукової та функціональної діагностики. Тамара Вікторівна неодноразово виступала на ТБ-передачах (ТРК «Київ», програми «Добрий вечір»), її авторству належить патент по новому способу терапії склеродермії у дітей.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Бокій Оксана Іванівна на Doc.ua
Бокій Оксана Іванівна є молодою висококваліфікованою спеціалісткою, яка надає якісну медичну допомогу в рамках своєї спеціальності. У своїй роботі використовує сучасні європейські методи діагностики та лікування гінекологічних захворювань, що суттєво підвищує рівень ефективності лікування
Лікар УЗД-фахівець Мартинюк Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Спеціаліст ультразвукової діагностики проводить дослідження внутрішніх органів, молочних залоз і органів малого тазу у жінок на наявність гінекологічних патологій. Виконує акушерські скринінги вагітності, діагностику серця у плода. Постійно підвищує свою кваліфікацію відвідуючи курси та медичні конференції за фахом
Лікар УЗД-фахівець Пищикова Раїса Ігнатьєва на Doc.ua
Доктор Пищикова Р.І. володіє всіма методами обстеження організму за допомогою ультразвуку, цифрового кардіографа, моніторуванням показників роботи серця (АТ, ЕКГ) відповідно до Холтера і т.д.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Невмита Анна Яковлівна на Doc.ua
Лікар-гінеколог, ендокринолог, провідний фахівець естетичної гінекології, лікар УЗД. Займається лікуванням запальних захворювань жіночої статевої системи, інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом, порушень менструального циклу. Підбирає терапію при проблемах в період клімаксу
Лікар Кардіолог, Терапевт, УЗД-фахівець Таран Сергій Станіславович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Сергій Станіславович - лікар-терапевт і кардіолог з досвідом роботи більше 10-ти років. Проводить консультативний прийом пацієнтів з інфекційними захворюваннями верхніх дихальних шляхів, серцево-судинними патологіями, вірусними інфекціями, лікує анемії різної етіології. Спеціалізується на УЗ-діагностиці органів черевної порожнини, сечостатевої системи, щитовидної залози, проводить ЕКГ
Лікар УЗД-фахівець Ніколайчук Марія Ігорівна на Doc.ua
Лікар ультразвукової діагностики. Проводить УЗД органів черевної порожнини, нирок, органів малого таза у жінок та чоловіків. Вивчає стан щитоподібної залози.
Лікар УЗД-фахівець Зінькевич Людмила Андріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Більше 10 років Людмила Андріївна займається проведенням ультразвукових досліджень у дітей і дорослих. Доктор Зінькевич компетентна в проведенні УЗД внутрішніх органів, залоз, м'яких тканин, нейросонографії, транскраніального УЗ-сканування.
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Семенюта Ілля Олександрович на Doc.ua
Лікар проводить амбулаторний прийом, ведення та лікування гінекологічних пацієнтів: лікування запальних захворювань, лікування захворювань шийки матки, проблеми безплідності, порушення менструального циклу, питання контрацепції, корекція гормонального рівня. Надає невідкладну допомогу у гінекології, передопераційну підготовку, оперативне лікування, ведення хворих у ранньому післяопераційному періоді з упором на максимальну малоінвазивність та сучасність до підходу лікування всіх гінекологічних нозологій.