Сторінка 65: УЗД-фахівці Києва

Лікар Кардіолог, Терапевт, УЗД-фахівець Волошко Лідія Богдановна на Doc.ua
Лідія Богданівна - лікар-кардіолог, який спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань кардіологічного профілю. Спеціаліст проводить УЗД серця для виявлення захворювань органу і збоїв ритму. Лікує аритмію, серцеву недостатність, захворювання клапанів серця, ішемічну хворобу, міокардит
Лікар Терапевт, УЗД-фахівець Данилюк Тетяна Павлівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар терапевт. Спеціалізується на захворюваннях внутрішніх органів. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування.
Лікар УЗД-фахівець, Хірург Брегель Алекс Вадимович на Doc.ua
Лікар УЗД-фахівець Носов Вадим Вікторович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Вадим Вікторович виконує ультразвукові обстеження серцево-судинної системи у дітей з перших днів життя. Використовує методи ударно-хвильової терапії. Доктор також компетентний в дослідженні головного мозку для ранньої діагностики патологічних змін нервової системи у немовлят, які могли виникнути в результаті несприятливого перебігу вагітності та пологів
Лікар Терапевт, УЗД-фахівець Рибіцька Марія Олександрівна на Doc.ua
Лікар-терапевт спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань травної, дихальної, сечовидільної систем, сезонних інфекційних захворювань (грип, ГРВІ). Має багатий науковий досвід: 10 статей і 5 тез, 3 з яких англійською мовою на 18-ій і 19-ій Європейських конференціях сімейних лікарів (Wonca Europe Conference).
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Гурмак Лідія Степанівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики, проводить діагностику, лікування, а також профілактику хвороб шийки матки. Спостерігає за вагітністю, займається лікуванням ІПСШ, готує пацієнтів до зачаття.
Лікар Рентгенолог, УЗД-фахівець Нечипуренко Катерина Олександрівна на Doc.ua
Катерина Олександрівна є кваліфікованим УЗД-фахівцем, лікарем-рентгенологом. Здійснює діагностику патологій органів черевної порожнини, сечовидільної і кістково-м'язової систем, володіє сучасними техніками дослідження
Лікар УЗД-фахівець, Радіолог Кульова Марина Леонідівна на Doc.ua
Марина Леонідівна проводить доплерографію, УЗД-діагностику молочних залоз, вилочкової, щитовидної залози, тазостегнових суглобів, нирок, органів черевної порожнини і т.д.
Лікар Андролог, УЗД-фахівець, Уролог, Хірург Попович  Павло  Андрійович  на Doc.ua
Лікар УЗД-фахівець, Сімейний лікар Ніконова Яна Григорівна на Doc.ua
Яна Григорівна спеціалізується на проведенні ультразвукового дослідження органів черевної порожнини, заочеревинного простору, ультразвукової діагностики щитовидної залози