Поліклініка для дітей та дорослих на Оболоні

Поліклініка для дітей та дорослих на Оболоні

add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Інфектологія Неврологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Поліклініка «Добробут» на Оболоні - медичний центр площею більше 2500 кв. м, в якому можуть пройти діагностику здоров'я або лікування дорослі та діти. На прийомі - лікарі вищої кваліфікації, які використовують у своїй практиці протоколи, засновані на принципах доказової медицини. На базі клініки працює пункт невідкладної допомоги, жіноча консультація з кабінетом пренатальної діагностики, маніпуляційні та лікувальні кабінети, палата денного стаціонару
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 21:00 access_time_filled сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : 9:00 - 19:00
проспект Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 16-Вна карті
Оболонський м.Оболонь м.Мінська

Поліклініка «Добробут» на Оболоні - багатопрофільний медичний центр, де можуть пройти діагностику та лікування дорослі та діти. У клініці ведуть прийом висококласні фахівці, для обстежень застосовується сучасне обладнання високої точності, що дозволяє отримати результати в найкоротші терміни.

Послуги поліклініки для дітей і дорослих «Добробут» на Оболоні:

• Консультації медичних спеціалістів: сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів та вузькоспеціалізованих лікарів
  • УЗД, рентген
  • Лабораторна та інструментальна діагностика
  • Невідкладна допомога
  • Лікування в умовах денного стаціонару
  • Психологічна допомога
  • Терапевтичне і хірургічне лікування
  • Медичні процедури і маніпуляції
  • Обслуговування за комплексними програмами
  • Жіноча консультація, пренатальна діагностика
  • Робота з дітьми та підлітками з особливостями психічного розвитку

Лікарі клініки консультують за напрямками:

• Сімейна медицина, педіатрія, терапія
  • Дерматологія
  • Офтальмологія
  • Гастроентерологія
  • Ортопедія і травматологія
  • Хірургія (загальна, судинна)
  • Проктологія
  • Ендокринологія
  • Психологія
  • Інфектологія

Пацієнти центру можуть пройти за місцем наступні види лабораторної та інструментальної діагностики:

• Променева діагностика (рентген)
  • Кардіотокографія
  • Кольпоскопія
  • ЛОР-ендоскопія
  • Лабораторні дослідження крові і сечі
  • Добовий моніторинг артеріального тиску, ЕКГ
  • Ультразвукова діагностика, в тому числі 3D, 4D УЗД при вагітності (на будь-яких термінах)

Звертаючись до поліклініки для дітей і дорослих «Добробут» на Оболоні, ви отримуєте комплексний підхід в питаннях відновлення і збереження здоров'я. У медцентрі гарантують безпечне та ефективне лікування для всієї родини, а також якісне і доброзичливе обслуговування.

Високий професіоналізм лікарів, найсучасніше обладнання, інноваційні методи діагностики і лікування, що ґрунтуються на принципах доказової медицини. Спеціально для підтримки жіночого здоров'я в клініці функціонує Ladies Care.

Основні напрямки Ladies Care:

• профілактичні гінекологічні огляди;
  • діагностика і лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, а також неспецифічних інфекцій;
  • діагностика і лікування захворювань шийки матки;
  • підбір контрацепції;
  • медицина менопаузи (огляд гінеколога, терапевта, обстеження молочних залоз);
  • консультування з питань невиношування вагітності та безпліддя;
  • діагностика і лікування доброякісних утворень жіночих статевих органів - міома матки, кісти яєчників та ін.;
  • діагностика і лікування порушень менструального циклу;
  • планування вагітності, повний комплекс обстеження, при необхідності - вакцінація від небезпечних для плода інфекцій;
  • амбулаторне ведення вагітності за договором до пологів з видачею лікарняного листа і обмінної карти (в процесі спостереження - заняття в школі батьківства);
  • пренатальна діагностика (УЗД плоду, розрахунок ризиків хромосомної патології плода та акушерських ризиків).

Також в клініці на Оболоні працює Кабінет «Здорової шкіри», де висококваліфіковані дерматологи спільно з ендокринологами, гінекологами і лікарями інших спеціальностей за потребою розроблять і проведуть програму лікування і догляду за шкірою дітям, дорослим і підліткам відповідно до сучасних протоколів.

Комплексний підхід і якісне обслуговування для всієї родини роблять ваше перебування в клініці комфортним, а лікування - результативним і безпечним.

Аліна 22 Грудень 2020
Швидко , доступно, якість і увага!
Тест Ирина 17 Грудень 2020
пп
Даря 24 Листопад 2020
В клініці ввічливий персонал, все було чітко та ясно. Рекомендую
Матвєй 07 Серпень 2020
Клиника как будто из будущего, много персонала, много деталей для детей, удобства.
Аноним 13 Липень 2020
Алерголог був до мене дуже уважний, перевірив мої показання, я отримав цілком нормальну консультацію. Все задовольнило
Філії мережі
Все клініки