«Healthy and Happy» (ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ) на Саксаганського

«Healthy and Happy» (ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ) на Саксаганського

add_box Акушерство Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Косметологія ... ще
Лікувально-діагностичний центр «Healthy and Happy» на Саксаганського надає професійну медичну допомогу по більше 20 напрямків. У центрі є можливість планування і ведення вагітності. На базі центру кваліфіковані лікарі проводять хірургічні втручання
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Саксаганського, 39ана карті
Шевченківський м.Олімпійська м.Площа Українських Героїв

Медичний центр «Healthy & Happy» на Саксаганского надає медичні послуги дорослим і дітям по 20 медичним напрямкам. Щодня за медичною допомогою у центр на Саксаганського звертаються близько 1000 пацієнтів.

Напрями

У центрі «Healthy & Happy» на Саксаганського лікарі надають медичну допомогу за такими напрямками, як:

• терапія;
  • фізіотерапія;
  • дитяча дерматовенерологія;
  • дитяча офтальмологія.

Послуги

Досвідчені лікарі-хірурги проводять хірургічні втручання у плановому порядку при гінекологічних, урологічних, отоларингологічних, проктологічних і хірургічних патологіях, у тому числі при абдомінальній хірургії. Також, використовують малоінвазивні операції в амбулаторних умовах (радіохвильова і гістероскопічна хірургія) при захворюваннях жіночих статевих органів, патологій шийки матки, органів черевної порожнини, сечовидільної системи, ЛОР-органів тощо. Крім цього лікувально-діагностичний центр може запропонувати проведення естетичних операцій по корекції вроджених і набутих дефектів обличчя і тіла.

А для майбутніх мам розроблені програми планування і ведення вагітності. У клініці можна стати на облік по веденню вагітності, пройти всі необхідні аналізи, дослідження і консультації вузькопрофільних лікарів. На облік по веденню вагітності можна стати з шостого тижня. Також, в «Healthy & Happy» фахівці спостерігають за вагітністю до 40 тижнів, після чого видається листок тимчасової непрацездатності у зв"язку з вагітністю та пологами.

Переваги

Кожен пацієнт медичного центру «Healthy & Happy» може підписати декларацію з сімейним лікарем і педіатром. У програму закладені вигідні умови партнерства між пацієнтом та медичним закладом, гнучкий підхід в питаннях надання додаткових медичних послуг. Такі звернення до лікаря узгоджуються на підставі індивідуального плану обстеження.

Лікувально-діагностичний центр «Healthy & Happy» пропонує керівникам організацій розширити соціальний пакет для працівників за програмою «Офісний лікар». Програма передбачає вигідні умови взаємодії і гнучкий підхід до переліку пропонованих послуг і цінової політики. Програма надає можливість проконсультуватися з лікарем з виїздом в ваш офіс.

Вадим 21 Квітень 2024
Візит пройшов швидко, залишився задоволеним.
Дарья 15 Квітень 2024
Персонал клініки привітний, гарна клініка, все сподобалося
Світлана 15 Квітень 2024
Клініка гарна, все швидко, уважно, в клініку зверталася вже не перший раз, зауважень до персоналу не було
Карина 13 Квітень 2024
Візит в клініку мене цілком влаштував.
Тетяна 11 Квітень 2024
Клініка сподобалася