Київ
«Healthy and Happy» (ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ) на Саксаганського

Відгуки про клініку «Healthy and Happy» (ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ) на Саксаганського

Медичний центр
284відгуки
add_box Акушерство Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Косметологія ... ще
Лікувально-діагностичний центр «Healthy and Happy» на Саксаганського надає професійну медичну допомогу по більше 20 напрямків. У центрі є можливість планування і ведення вагітності. На базі центру кваліфіковані лікарі проводять хірургічні втручання
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Саксаганського, 39ана карті
Шевченківський м.Олімпійська м.Площа Українських Героїв
Рейтинг клініки розраховується на основі
реальних відгуків
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Перевірені відгуки про клініку
68 відгуків
Богдана 10 Квітень 2024
Не сподобалося обслуговування на ресепшен, спілкувалися не дуже ввічливо, персонал в гардеробі грубий
Олексій 06 Квітень 2024
Все дуже сподобалося.
Катерина 05 Квітень 2024
Все було на достатньо високому рівні, привітний лікар і привітний персонал, все сподобалося, в клініці було комфортно перебувати
Юлія 04 Квітень 2024
Клініка сподобалася, хороша робота адміністраторів
Людмила 03 Квітень 2024
Клініка сподобалася, все було дуже гарно та чудово.
Дмитро 02 Квітень 2024
Візитом задоволений.
Іван 27 Березень 2024
Загалом все нормально пройшло, клініка непогана. Але дуже мало місця біля клініки,  уже важко припаркувати авто. Доводиться дуже довго шукати місце, а це забирає час і це дуже незручно.
Тетяна 23 Березень 2024
Загалом клініка не погана, але були у педіатра, як на мій погляд, кабінет не дуже пристосований для прийому дітей, там навіть іграшок немає для відволікання малечі.
Данил 22 Березень 2024
Клініка гарна, дуже зручно що є паркування, хоча і цент міста. Зауважень не було, прийом відбувся вчасно
Беренок 22 Березень 2024
В клініці я була вперше, персонал уважний і доброзичливий.
1 2 3 4
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 6 7 chevron_right
Філії мережі