Сторінка 64: УЗД-фахівці Києва

Лікар Педіатр, УЗД-фахівець, Неонатолог Рижук Віта Григорівна на Doc.ua
Лікар проводить діагностику і лікування захворювань дитячого і підліткового віку, займається вакцинацією і наглядом за дітьми. Віта Григорівна спеціалізується на УЗ-дослідженнях щитовидної та молочної залоз, м'яких тканин, органах черевної порожнини, сечостатевої системи, органах малого таза, вагітності на малих термінах
Лікар УЗД-фахівець Яцик Інна Миколаївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар ультразвукової діагностики. Проводить УЗД органів малого таза у жінок і чоловіків, органів черевної порожнини, нирок. Вивчає стан щитовидної залози і лімфовузлів, м'яких тканин.
Лікар Андролог, УЗД-фахівець, Уролог Данильчик Максим Михайлович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-уролог, УЗД-фахівець, працює за такими напрямками, як оперативна урологія, контактна та дистанційна літотрипсія. Проводить лікування циститу, фімозу, уретриту, баланопоститу, імпотенції, епідидиміту, орхіту.
Лікар УЗД-фахівець Фріз Артур Петрович на Doc.ua
Артур Петрович - фахівець в області виявлення патологій в тілі людини методами ультразвукових досліджень. Займається прийомом дорослих і дітей старше 5-ти років, а також в разі необхідності проведенням консультацій з питань діагностики.
Лікар УЗД-фахівець Вереш Дмитро Богданович на Doc.ua
Володіє сучасними методами ультразвукової діагностики різних внутрішніх органів. Проводить УЗД органів черевної порожнини, печінки, нирок, щитовидної залози, сечового міхура. Знаходить підхід до кожного пацієнта і ретельно пояснює індивідуальний випадок клієнта.
Лікар УЗД-фахівець Базика Олександр Дмитрович на Doc.ua
Лікар Олександр Дмитрович фахівець в області ультразвукового дослідження, кандидат медичних наук. Проводить широкий спектр УЗ-досліджень таких, як: щитовидної залози, органів черевної порожнини, органів заочеревинного простору (нирки, сечовий міхур), суглобів, органів малого таза у чоловіків.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Луценко Ренат Олегович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Ренат Олегович проводить діагностику і лікування таких захворювань і патологій, як: полікістоз, дисменорея, кіста яєчника, аднексит, міома матки, кандидоз, аноргазмія, бартолініт, вагінізм, ВПЛ, вульвіт, вульвовагініт, випадання матки і піхви, галакторея, гематосальпінкс, гонорея, дисплазія піхви, дисплазія шийки матки, дисфункція яєчників
Лікар УЗД-фахівець, Сімейний лікар Комарова  Владислава  Олександрівна на Doc.ua
Владислава Олександрівна консультує дорослих від 18 років з питань лікування і профілактики захворювань дихальної, серцево-судинної систем, шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи. Також лікар проводить УЗД дітям від 2х років та дорослим пацієнтам.
Лікар Гастроентеролог, Дієтолог, УЗД-фахівець, Сімейний лікар Зябченко Руслана Ібрагімівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Руслана Ібрагімовна проводить ультразвукові дослідження внутрішніх органів і систем. Дає експертну оцінку результатам УЗ-діагностики.