TOP Clinic DENIS (Клініка ДЕНИС)

TOP Clinic DENIS (Клініка ДЕНИС)

add_box Алергологія Андрологія Анестезіологія Венерологія Гастроентерологія Генетика ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Нова маштабна клініка з повним спектром медичних послуг. Унікальна концепція All in Onе. Ви можете отримати всі медичні послуги за один візит на одній локації : Консультації лікарів всіх спеціальностей, МРТ,КТ, Рентген, УЗД, Гастроскопія, Колоноскопія, будь-які аналізи. Аналіз крові менш ніж за годину. 4 операційних блоки, 10 палат реанімації, 60 одномісних палат стаціонара хірургічного та терапевтичного профілю. Дитячий стаціонар, невідкладна допомога.
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Композитора Мейтуса, 5на карті
Голосіївський м.Теремки м.Іподром м.Виставковий центр

TOP CLINIC DENIS — багатопрофільна Клініка у Голосіївському районі Києва, в якій працюють лікарі всіх напрямків та спеціальностей.

Наша головна перевага — унікальний формат All in One. Кожний пацієнт Клініки, дорослий або дитина, отримує повний спектр послуг в одній локації, не виходячи з будівлі.

На 12 поверхах сучасного медичного центру, загальною площею більш ніж 12 000 м², розміщена поліклініки (дитяча та доросла), вакцинаційний центр, лабораторія, надсучасні операційні блоки, відділення інтенсивної терапії, стаціонар. Доступні всі види діагностики, педіатрична виїзна служба, невідкладна допомога.

Наші пріоритети:

• Безпека, комфорт та турбота в кожній деталі – будівля спроектована з нуля, як сучасна Клініка. Безбар’єрне середовище, окремий вхід у дитячу поліклініку та центр вакцинації, три групи ліфтів, система вентиляції та очищення повітря.
  • Готель 5 зірок, а не лікарня – атмосфера затишку та комфорту, замість лякарняної обстановки. Власна служба хаускіпінгу, як в дорогому готелі.
  • Тактовність, делікатність, конфиденційність – в пріоритеті психологічний комфорт пацієнта.
  • Гарантія 100% стерильности інструментів – роботизований блок центрального стерилізаційного відділення не має аналогів в Україні.

Наші унікальні особливості проекту:

• Унікальний блок Центрального Стерилізаційного Відділення (ЦСВ) не має аналогів в Україні. ЦСВ повністю роботизовано та керується комп'ютерною програмою.
  • Система пневмопошти, за лічені хвилини, доставляє біоматеріали з маніпуляційних у власну лабораторію. Більшість аналізів готові на протязі однієї години.
  • У клініці розміщено 4 іноваційних операційних блока, забезпечених новітнім обладнанням.
  • Реанімаційний блок на 10 палат с наявністю:
    - новітнього анестезіологічного обладнання з можливістю газових санацій низькими потоками,
    - моніторингового обладнання з розширеним контролем глибини анестезії,
    - наявність приліжкового УЗД - моніторингу важкохворих,
    - цілодобовий пост медсестри.
  • Для комфорту співробітників та відвідувачів, в будівлі Клініки працює ресторан, кафе та їдальня.
Юрій 18 Квітень 2024
Клініка дуже приємна, сучасна, дуже чиста, дуже сподобалася
Валентина 12 Квітень 2024
Дуже хороший рівень комфорту у цій клініці. Будемо рекомендувати цю клініку іншим. На рецепції дуже хороші, уважні, привітні дівчата. Загалом нам все дуже сподобалося.
Анатолій 10 Квітень 2024
Все було дуже чудово, я задоволений візитом в клініку, зауважень не було
Євген 08 Квітень 2024
Дуже сподобалася клініка.Дякую.
Богдан 06 Квітень 2024
Все сподобалося у цій клініці. Загалом умови перебування пристойні, видно що у клініці турбуються про комфорт перебування пацієнтів. Дуже швидко все пройшло, прийняли навіть трішки раніше, тому залишилися тільки позитивні враження після візиту в цю клініку.