TOP Clinic DENIS (Клиника ДЕНИС)

Отзывы о клинике TOP Clinic DENIS (Клиника ДЕНИС)

add_box Аллергология Андрология Анестезиология Венерология Гастроэнтерология Генетика ... еще
Генератор в клинике Парковка Детская комната Оплата карточкой Wi-Fi зона
Новая масштабная Клиника с полным спектром медицинских услуг. Уникальная концепция All in One. Вы можете получить все медицинские услуги за один визит в одной локации: Консультации врачей всех специальностей, МРТ, КТ, Рентген, Мамография, УЗД, Гастроскопия, Колоноскопия, любые анализы. Анализ крови готов менее чем за час. 4 операционных блока, 10 палат реанимации, 60 одноместных палат стационара хирургического и терапевтического профиля, Детский стационар, Неотложная помощь.
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled вс : 9:00 - 15:00
ул. Композитора Мэйтуса, 5на карте
Голосеевский м.Теремки м.Ипподром м.Выставочный центр
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
140 отзывов
Віктор 10 Август 2024
 Доволі чудова клініка, був у багатьох клініках ця мені дуже сподобалася, саме своєю зручністю та комфортом. У самій клініці чисто та красиво. Клініка дійсно гарна.
Олена 09 Август 2024
Клініка дуже гарна, в клініку зверталася вже не перший раз, мені дуже подобається клініка
Ашот 07 Август 2024
Аксентьєв Андрій Віталійович - дуже хороший лікар, освічений та широкопрофільний спеціаліст. Насправді нам лікар дуже сподобався. Сама клініка теж дуже чудова та комфортна. Дійсно візит у нас пройшов дуже добре.
Даниїл 03 Август 2024
Клінікою задоволені, все добре.
Уляна 02 Август 2024
Лікар, Аксентьєв Андрій Віталійович, дуже чітко, структуровано все пояснив, нічого зайвого. Онлайн консультація сподобалась
Інеса 27 Июль 2024
Клініка дуже сподобалася. Залишилися позитивні враження після візиту у цю клініку.
Софія 25 Июль 2024
Клініка дуже сподобалася.Все було надзвичайно комфортно у цій клініці. Лікарі у клініці кваліфіковані спеціалісти, які чітко знають свою роботу. Плануємо подальше лікування саме в цій клініці.
Надія 22 Июль 2024
Прийом сподобався. Гребінник Олена Олександрівна - хороший лікар
Ігор 20 Июль 2024
Сподобалось все.
Валентина 16 Июль 2024
Мені все сподобалося, дуже комфортно, дуже зручно, приємний персонал, лікар сподобався, я задоволена
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right