«Healthy and Happy» (ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ)

Відгуки про мережу клінік «Healthy and Happy» (ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ)

add_box Акушерство Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Косметологія ... ще
«Healthy & Happy» — це широкопрофільний медичний центр, у якому надають допомогу дорослим і дітям. У центрі доступні консультативні прийоми кваліфікованих фахівців, діагностичні та лабораторні дослідження, можливість отримання візи, виїзд лікарів додому або в офіс до пацієнта
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 14:00
вул. Саксаганського, 39ана карті
Шевченківський м.Олімпійська м.Площа Українських Героїв
add_box Акушерство Гінекологія Неврологія Терапія УЗ-діагностика Хірургія ... ще
Генератор в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : 9:00 - 14:00
просп. Берестейський, 65на карті
Святошинський м.Святошин м.Нивки
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
109 відгуків
Юлія 16 Вересень 2024
Клініка дуже зручна, персонал дуже хороший, ввічливий
Аліна 13 Вересень 2024
Клініка дуже гарна, персонал привітно зустрічає
Данило 07 Вересень 2024
Мені сподобалась клініка, обслуговування, також задоволений лікаркою, чудовий фахівець, дякую.
Євгеній 31 Серпень 2024
В клініку прийшов вчасно, мені запропонували почекати, пройшло десять хвилин мого часу, а мене ніхто не запросив. Виявилось, що я мав сам постукати у двері кабінету лікаря і потурбувати лікаря. Прийшов наступний пацієнт і мені запропонували залишити лікаря, щоб лікар прийняв наступного пацієнта, а потім лікар повернеться до моєї проблеми знову. Це дуже дивно виглядало, я не вважаю що це є нормальне обслуговування. Я незадоволений як працює клініка
Валерій 19 Серпень 2024
Клініка дуже сподобалася. Персонал у клініці дуже приємний та ввічливий. У самій клініці було чисто, зручно та досить комфортно. Все пройшло як найкраще, немає абсолютно ніяких зауважень до цієї клініки.
Вікторія 16 Серпень 2024
Дуже нам сподобалася дана клініка.
Людмила 15 Серпень 2024
Так як у мене немає особливого досвіду відвідування клінік приватних, але з впевненістю можу сказати ця клініка дуже хороша. Все було чітко по часу, без будь-яких затримок, лікарі у цій клініці кваліфіковані спеціалісти, персонал ввічливий та привітний. Мене все повністю влаштувало, дійсно все дуже сподобалося.
Аліна 12 Серпень 2024
Персонал клініки дуже чудовий, допомогли мені в усьому, я задоволена клінікою
Ярослава 10 Серпень 2024
В клініці була вперше, але враження залишилося позитивне. Все було досить добре в цій клініці.
Світлана 24 Липень 2024
Прекрасна, чудова клініка. Все було добре. У клініці всі ввічливі та привітні. Медперсонал хороший, ціни у цій клініці лояльні на медичні послуги, доступні для пацієнтів - це дуже сильно сподобалося.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right