«Healthy and Happy» (Хелси энд Хеппи)

Отзывы о сети клиник «Healthy and Happy» (Хелси энд Хеппи)

add_box Акушерство Аллергология Гастроэнтерология Гинекология Кардиология Косметология ... еще
«Healthy&Happy» — это широкопрофильный медицинский центр, в котором оказывают помощь взрослым и детям. В центре доступны консультативные приемы квалифицированных специалистов, диагностические и лабораторные исследования, возможность получения визы, выезд врачей на дом или в офис к пациенту
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - вс : 9:00 - 14:00
ул. Саксаганского, 39ана карте
Шевченковский м.Олимпийская м.Площадь Украинских Героев
add_box Акушерство Гинекология Неврология Терапия УЗ-диагностика Хирургия ... еще
Генератор в клинике Парковка Оплата карточкой Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled вс : 9:00 - 14:00
просп. Берестейский, 65на карте
Святошинский м.Святошин м.Нивки
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
Выберите филиал
98 отзывов
Олена 03 Июль 2024
Клініка комфортна, все добре, дякую.
Григорук 02 Июль 2024
Мені подобається, що коли в клініку приходить людина якій важко піднятись на інший поверх, є черговий кабінет, на першому поверсі, в якому може прийняти таку особу, будь-який лікар, кабінет якого розташовується на вищих поверхах, це дуже приємно.
Тетяна 01 Июль 2024
Дуже комфортно у клініці, все дуже сподобалося. І атмосфера у клініці прекрасна і медперсонал ввічливий та дуже уважний.
Ольга 24 Июнь 2024
Клініка мене влаштувала, дякую.
Надія 24 Июнь 2024
Користуюся медичними послугами цієї клініки уже упродовж п'ятнадцяти років. Дуже задоволена цією клінікою, мені тут все дуже подобається.
Наталія 17 Июнь 2024
Хороша клініка, все дуже добре
Дар'я 07 Июнь 2024
Побажання до клініки - позначити її на гугл мепс, щоб можна було одразу знати, де її шукати)
Іван 31 Май 2024
Нам дуже сподобалася дана клініка.
Євген 27 Май 2024
Каришев Ігор Сергійович - лікар дійсно професіонал, який добре знає свою справу. Візит пройшов чудово, мені все дуже сподобалося. Все що я хотів почути, я почув та отримав багато корисної інформацію. Все було нормально.Дякую.
Максим 27 Май 2024
Сподобалася клініка, все було добре.
5 6 7 8 9 10 chevron_right
Клиники поблизости