Сторінка 62: УЗД-фахівці Києва

Лікар УЗД-фахівець Кузьменко Сергій Юрійович на Doc.ua
Кузьменко Сергій Юрійович є лікарем ультразвукової діагностики вищої категорії, що протягом багатьох років допомагає своїм пацієнтам. Аби удосконалювати свої навички та знання, лікар бере активну участь в науково-практичних конференціях і тематичних курсах з ультразвукової діагностики
Лікар УЗД-фахівець Керусь Сергій Валерійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар займається проведенням ультразвукових досліджень у дорослих. Спеціалізується на проведенні УЗД органів черевної порожнини, органів малого таза, молочних залоз, щитовидної залози, ехокардіографії, доплерографічних досліджень судин і ін.
Лікар УЗД-фахівець, Сімейний лікар Таранушенко Валентина Євгеніївна на Doc.ua
За час роботи оволоділа більшістю сучасних методик обстеження, в тому числі дослідження у органів черевної порожнини і заочеревинного простору, органів репродуктивної системи у чоловіків і жінок, поверхнево розташованих структур, м'яких тканин, суглобів. Особливу увагу лікар приділяє дослідженням судин - дуплексне сканування артерій і вен кінцівок, дослідженням судин голови і шиї, дослідженням судин нирок
Лікар УЗД-фахівець Закревська Світлана Олексіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
УЗД-фахівець проводить ультразвукове дослідження органів черевної порожнини, щитовидної залози, грудних залоз, ультразвукову діагностику захворювань артерій і вен нижніх кінцівок. Використовує такий метод ультразвукового дослідження як еластографія здвигової хвилі, метод компресійної еластографії, займається проведенням ультразвукової стеатометрії
Лікар УЗД-фахівець Голінка Олександр Миколайович на Doc.ua
УЗД-фахівець проводить ультразвукову діагностику організму пацієнтів: органів черевної порожнини, органів малого тазу, щитовидної залози, слинних залоз, молочних залоз, м'яких тканин. Відвідує конференції по своїй спеціальності і розвивається як фахівець
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Солодовник Олександр на Doc.ua
Олександр Солодовник - лікар першої категорії з більш ніж 13-річним досвідом роботи, висококваліфікований фахівець. Проводить ультразвукову діагностику органів черевної порожнини, органів малого таза, щитовидної залози, молочних залоз. Володіє всіма сучасними методиками УЗД досліджень, в тому числі при патологіях жіночої статевої сфери
Лікар Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Соломка Марина Вікторівна на Doc.ua
Доктор Соломка Марина Вікторівна спеціалізується в області гінекології, репродуктології, узд-діагностики
Лікар УЗД-фахівець Сергієнко Оксана Миколаївна на Doc.ua
Лікар ультразвукової діагностики. Проводить УЗД щитовидної залози, молочних залоз, черевної порожнини, органів малого тазу, біопсію м'яких тканин, лімфатичних вузлів, щитовидної та молочних залоз, еластографію печінки і т.д.
Лікар УЗД-фахівець, Сімейний лікар Репетуха Юлія Олександрівна на Doc.ua
Репетуха Юлія Олександрівна - лікар сімейної медицини вищої категорії. Спеціалізується на УЗ діагностиці. Проводить консультації та лікування захворювань внутрішніх органів
Лікар УЗД-фахівець Данильчук Інна Миколаївна на Doc.ua
Лікар ультразвукової діагностики. Здійснює УЗД органів травної, ендокринної, сечостатевої, репродуктивної систем.