Сторінка 59: УЗД-фахівці Києва

Лікар УЗД-фахівець Губенко Олег Михайлович на Doc.ua
Лікар ультразвукової діагностики вищої категорії. Проводить УЗД органів малого таза у жінок і чоловіків, УЗД органів черевної порожнини, УЗД нирок, щитовидної залози і лімфовузлів. Також проводить діагностику м'яких тканин і колінних суглобів.
Лікар УЗД-фахівець Назаретська Надія Іванівна на Doc.ua
Доктор Назаретская Н.І. є фахівцем з УЗ-діагностики, який проводить найширший спектр обстежень, включаючи інтервенційну діагностику, інтраопераційні дослідження та ін. Авторству доктора Назаретської належить близько 10 наукових робіт, які зачіпають важливі питання сучасної УЗ-діагностики.
Лікар УЗД-фахівець Слічко Мар'яна Юріївна на Doc.ua
Мар'яна Юріївна - директор медичного центру «Євроклініка». Спеціалізується на всіх методиках ультразвукового обстеження пацієнтів. Проводить діагностику всіх захворювань організму, в тому числі онкодіагностики всіх органів і систем, виявляє ознаки ракового захворювання на самих ранніх стадіях
Лікар УЗД-фахівець Дерибас Тетяна Борисівна на Doc.ua
Тетяна Борисівна професійний УЗД-фахівець з 20-ти річним досвідом роботи, також вона є автором 11 друкованих робіт, кандидатом медичних наук і автором 1 патенту на корисну модель.
Лікар УЗД-фахівець Власенко Галина Анатоліївна на Doc.ua
Галина Анатоліївна є висококваліфікованим фахівцем з питань організації та проведення діагностичних маніпуляцій, спрямованих на виявлення точного місця розташування можливих патологій у системі життєдіяльності людини за допомогою ультразвукової діагностики
Лікар УЗД-фахівець Власенко Галина Анатоліївна на Doc.ua
Галина Анатоліївна проводить ультразвукову діагностику поверхнево розташованих структур, а також органів малого таза у жінок і чоловіків, сечовидільної системи, органів черевної порожнини та ін. Лікар володіє методом дуплексного сканування судин
Лікар УЗД-фахівець Ласкавий Олександр Григорович на Doc.ua
Лікар ультразвукової діагностики. Проводить УЗД органів черевної порожнини, нирок, органів малого таза у жінок і чоловіків. Вивчає стан щитовидної залози і лімфовузлів, м'яких тканин. Проводить пренатальну діагностику.
Лікар УЗД-фахівець Іщенко Марта Любомирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Володіє всіма методиками діагностики і виконує практичну діяльність в області проведення ультразвукового обстеження не тільки дорослих, а дітей і немовлят. Здійснюю УЗД за такими видами: органи малого тазу у чоловіків, УЗД кульшових суглобів у дітей, тимуса, органів черевної порожнини і заочеревинного простору, молочної та щитовидної залози, легень, нейросонографію, поверхнево розташованих структур, судин верхніх і нижніх кінцівок