Сторінка 55: УЗД-фахівці Києва

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Коломацька Олена Іванівна на Doc.ua
Доктор Коломацька Є.І. виконує весь спектр амбулаторних, діагностичних і хірургічних операцій в гінекології, супроводжує жінок на етапі вагітності, проводить консервативну терапію. Авторству Олени Іванівни належить безліч медичних публікацій і робіт. Виступає в якості консультанта в проекті «Справжні лікарі».
Лікар Акушер-гінеколог, Онколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Марченко Марія Зіновіївна на Doc.ua
Спеціаліст з широкою теоретичною базою підготовки в гінекології. Є сертифікованим фахівцем в області ендокринної гінекології, займається лікуванням порушень менструального циклу, полікістозу яєчників, вродженої дисфункції наднирників, гіперандрогенії, гіперпластичних процесів ендометрія, клімактеричних розладів і ін. Володіє сучасними підходами в діагностиці та лікуванні безплідного шлюбу. Має великий досвід з медичного супроводу фізіологічної та індукованої вагітності. Проводить діагностику і лікування пацієнток з запально-інфекційними захворюваннями статевої системи, в тому числі запаленнями органів малого таза, інфекцій, що передаються статевим шляхом. Володіє методиками УЗ-діагностики органів малого таза.
Лікар Гастроентеролог, Педіатр, УЗД-фахівець Павлюченко Наталія Олександрівна на Doc.ua
Лікар-педіатр, гастроентеролог, УЗД-фахівець. Основні напрямки роботи: функціональні і органічні захворювання органів шлунково-кишкового тракту, простудні та інфекційні захворювання в педіатрії; УЗД обстеження органів черевної порожнини та нирок.
Лікар Кардіолог, Терапевт, УЗД-фахівець Говорова Наталія Ларіонівна на Doc.ua
Говорова Н. Л. проводить консультативні прийоми з кардіологічного, терапевтичного профілю. Робить УЗ-діагностику, знімає ЕКГ та ін.
Лікар УЗД-фахівець, Ендокринолог, Гінеколог-ендокринолог Коноваленко Іван Володимирович на Doc.ua
Вирішує проблему безпліддя, лікує патології шийки матки (ерозії, дисплазію), запальні хвороби, інфекційні.
Лікар Кардіолог, УЗД-фахівець Ігнатенко Ольга Євгеніївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-кардіолог консультує, проводить діагностику і лікування захворювань внутрішніх органів, зокрема - порушень роботи серцево-судинної системи. Рекомендує профілактику, з метою попередження розвитку захворювань і проводить УЗД серця
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Дорощук Марія Захарівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві, гінекології, УЗД-діагностиці. Займається лікуванням таких захворювань, як: дисменорея, вагініт, вульвіт, безпліддя, дисфункціональні маткові кровотечі, дисплазія, ерозії шийки матки, кіста яєчників
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Дерев'янко Алла Владиславівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії гормональних порушень, клімактеричних розладів, проводить різні види діагностики, в числі яких УЗД-дослідження. Займається лікуванням міоми матки, безпліддя, запальних гінекологічних захворювань.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Тарнавська  Анастасія  Олександрівна на Doc.ua
Лікар проводить діагностику та лікування безпліддя, звичного невиношування, захворювань, які передаються статевим шляхом. Консультує з методів контрацепції. Займається діагностикою та лікуванням гінекологічної патології, захворювань шийки матки (консервативне і оперативне), порушень менструального типу.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Сичова Дар'я Віталіївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст першої кваліфікаційної категорії Сичова Дар'я Віталіївна має значний досвід роботи. Проводить діагностику і лікування запальних процесів органів малого тазу включаючи інфекції, що передаються статевим шляхом