Alpha Medical (Альфа Медікал) у Києві

Alpha Medical (Альфа Медікал) у Києві

add_box Акушерство Андрологія Гінекологія Дерматологія Неврологія Оториноларингологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Сучасний багатопрофільний медичний центр, який надає високоякісні медичні послуги. Висококваліфіковані лікарі, сучасне обладнання та технології. Медичний центр надає широкий спектр послуг діагностики та лікування. Актуальні та доступні ціни
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
Микільсько-слобідська 4вна карті
Дніпровський м.Лівобережна

Мережа медичних центрів Alpha Medical – сучасні медичні заклади, відомі своєю високою репутацією у галузі медичних послуг. Мають сучасне медичне обладнання та команду висококваліфікованих фахівців. У клініках надаються послуги з діагностики, лікування та реабілітації пацієнтів у різних медичних спеціальностях, включаючи урологію, гінекологію, неврологію, дерматологію та інші. Alpha Medical дотримується високих стандартів якості та забезпечує турботу про здоров'я своїх пацієнтів.

Олеся 18 Квітень 2024
Було все добре у цій клініці. Досить ввічливий персонал, немає ніяких зауважень до цієї клініки.
Анна 12 Березень 2024
Клініка сподобалася, гарний персонал
Тетяна 20 Лютий 2024
Дуже приємно було перебувати  у клініці. Адміністратор на рецепції дуже хороший. У клініці чисто, комфортно, зручно було. Сама клініка дуже сподобалася.
Максим 09 Січень 2024
Все було комфортно, якість добра.
Єлизавета 05 Грудень 2023
Усе пройшло добре. Задоволена.