HBMedical (Аш Бі Медікал)

HBMedical (Аш Бі Медікал)

Клініка
add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія ... ще
НBMedical — це новий медичний центр площею 2000 м.кв. із новітнім діагностичним обладнанням 2021 року випуску, консультативним прийомом лікарів та лабораторією. Записуйтесь до НВМедікал на МРТ, КТ, УЗД, цифровий рентген, ендоскопію чи консультації лікарів та відчуйте швейцарську якість медичних послуг в Києві уже сьогодні!
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 16:00
вул. Олександра Довженка, 3на карті
Шевченківський м.Шулявська

HBMedical – сучасний медичний центр у місті Києві з новітнім медичним і діагностичним обладнанням.

Медичний центр надає наступні послуги:

• МРТ 1,5Т (Siemens Magnetom Sempra)
  • КТ (64) (Siemens Somatom go.up)
  • УЗД (Siemens Acuson з усіма необхідними датчиками)
  • Цифровий низькодозовий РЕНТГЕН (DRGEM Diamond)
  • ПОЛІКЛІНІЧНИЙ прийом пацієнтів вузьких спеціалістів :
    • ОНКОЛОГ
    • ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГ
    • СУДИНИЙ ХІРУРГ
    • ФІЗІОТЕРАПІЯ ( МАСАЖ)
  • Ендоскопія ( ФГДС, колоноскопія)
  • Електронейроміографія
  • Лабораторні дослідження
  • Медичний трансфер пацієнтів
  • Відкриття лікарняних листів
  • Довідки у басейн, школу, дитячі садочки

У медичному центрі HBMedical  діє стаціонар на 18 ліжко-місць, хірургічне відділення з сучасним оперблоком на 3 операційних.

Виконуються хірургічні втручання  будь якої складності, по наступним напрямкам:

• Пластична хірургія
  • Гінекологія
  • Нейрохірургія
  • Урологія
  • Загальна хірургія

В HBMedical працюють найкращі лікарі України, а сервіс у медичному центрі відповідає найвищим міжнародним стандартам, тож Ви можете бути впевнені у бездоганній якості медичних послуг. Для уточнення інформації з приводу досліджень надається прямий зв’язок з лікарями-рентгенологами.

Медичний центр HBMedical   пропонує лояльну  цінову політику для наших пацієнтів та партнерів.

Для людей з особливими потребами передбачено підйомники, широкі проходи до лікарських кабінетів та вбиральні, а також медичний трансфер  по місту Києву і прилеглими містам.

HBMedical  розміщений за адресою: вулиця Олександра Довженка, 3, в безпосередній близькості  до станції метро Шулявська. Зручна локація дозволяє легко дістатися до медичного центру з різних районів Києва та передмістя

Інна 20 Квітень 2024
Все було добре, лікар, Прит Ольга Іванівна, відповіла на всі мої запитання, поставила діагноз, прийом сподобався.Персонал привітний, в клініці була черга, але персонал добре виконує свою роботу
Анастасія 01 Квітень 2024
Персонал клініки привітний, без зауважень, всі компетентні у своїй справі, діагностику провели дуже швидко, висновок отримала, лікар все подивилася і все описала
Руслан 21 Березень 2024
Мені все сподобалося. Лікар, Золотоусов Ігор Григорович, все пояснив, розказав що робити і які наслідки можуть бути, дав рекомендації. Візитом задоволені
Наталія 11 Грудень 2023
Хороше обслуговування, все сподобалось у клініці.