Сторінка 54: УЗД-фахівці Києва

Лікар УЗД-фахівець Гордій Марія Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Проводить доплерографію периферичних судин верхніх кінцівок, доплерографію периферичних судин нижніх кінцівок (артерій і вен), УЗД органів черевної порожнини, УЗД сечовидільної системи. Веде прийом для дітей з 3-х місяців
Лікар УЗД-фахівець Северинова  Світлана  Юріївна на Doc.ua
Світлана Юріївна лікар УЗ-дослідження. Спеціалізується на проведенні УЗД черевної порожнини (підшлункової залози, печінки, нирок, наднирників, жовчного міхура, селезінки), УЗД малого таза (матки, яєчників, сечового міхура, передміхурової залози), щитовидної залози, м'яких тканин.
Лікар Андролог, Онколог, Сексопатолог, УЗД-фахівець, Уролог Кошель Денис Олександрович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Лікар-уролог, займається лікуванням різних захворювань чоловічої сечостатевої системи інфекційного і запального характеру. Проводить консервативне та хірургічне лікування урологічних та онко-урологічної патології. Виконує діагностичні маніпуляції (уретро- цисто- уретеро- піелоскопіі) стентування сечоводів; перкутанну нефростомію і цистостомію; біопсію передміхурової залози нирки) і ін.
Лікар УЗД-фахівець Барбишева Вероніка Валеріївна на Doc.ua
Вероніка Валеріївна проводить УЗД молочних, щитоподібної, передміхурової, вилочкової залози, нирок, печінки і т.д. Працює на сучасних апаратах, використовуючи новітні технології.
Лікар Терапевт, УЗД-фахівець Матюшінець Сергій Анатолійович на Doc.ua
Доктор проводить ультразвукові дослідження всіх внутрішніх органів і м'яких тканин. Дає експертний висновок результатів. Працює на сучасному обладнанні, що гарантує точність показників УЗ-діагностики
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Хірург Мосендз Олена Володимирівна на Doc.ua
Олена Володимирівна володіє всіма сучасними методами діагностики, лікування і хірургічних втручань в гінекології. Лікар проводить УЗД-діагностику, кольпоскопію і т.д. Є регулярною учасницею всеукраїнських науково-практичних конференцій, симпозіумів в своїй тематиці.
Лікар УЗД-фахівець Грігін Антон В'ячеславович на Doc.ua
Доктор спеціалізується на ультразвукової діагностики. Проводить УЗД-діагностику органів черевної порожнини і малого таза, заочеревинного простору, а також щитовидної залози, лімфатичних вузлів і головного мозку
Лікар Кардіолог, Педіатр, УЗД-фахівець Слічко Маріанна Іванівна на Doc.ua
Маріанна Іванівна - УЗД-фахівець, педіатр, дитячий кардіолог. З метою діагностики патологій і захворювань проводить у дітей УЗ-діагностику серця, ЕКГ з розшифровкою. Лікує такі хвороби, як аритмія, хронічна недостатність, хвороби клапанів, ішемічна хвороба серця, міокардит
Лікар Гастроентеролог, УЗД-фахівець Зеленська Юлія Володимирівна на Doc.ua
Веде прийом дітей і дорослих. Спеціаліст проводить УЗ-дослідження всіх органів і систем. Діагностує і консультує з питань лікування таких захворювань, як гастрит, гастродуоденіт, холецистит, панкреатит, коліт, СРК, дисбактеріоз кишечника
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Мельгунова Галина Валеріївна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, має вищу категорію, проходила стажування в госпіталях Павії і Мілана (Італія), в центральних госпіталях Х'юстона і Далласа (штат Техас, США). Має великий досвід практичної роботи. Спеціалізується на лікуванні ерозій, сечостатевих інфекцій (ЗПСШ), порушень циклу, захворювань жіночих статевих органів, веденні вагітності, ультразвуковій діагностиці.