Клініка ІСІДА (Медмістечко)

Клініка
Акушерство, Гінекологія, Неонатологія, Педіатрія, Репродуктологія, УЗ-діагностика ще

«ISIDA» Медмістечко надає своїм пацієнтам широкий спектр медичних послуг в таких напрямках, як: репродуктологія, акушерство, гінекологія, УЗД-діагностика. У стінах клініки проводять діагностичні та лабораторні дослідження за допомогою інноваційних технологій ще

• Нд: 9:00-15:00

Київ, б-р Вацлава Гавела (Івана Лепсе), 65. На карті

Солом'янський , м.Берестейська, м.Шулявська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

«ISIDA» Медмістечко - це сучасна клініка, в якій пацієнти можуть отримати якісну медичну допомогу за європейськими стандартами. Фахівці медичного закладу застосовують передові методики діагностичних досліджень і лікування змін в організмі, які перешкоджають вагітності. У центрі використовують систему ЕКО і пренатальну генетичну діагностику, а також можливістю надати малятам сучасну неонатологічну допомогу.

У медичному закладі фахівці допоможуть жінкам і чоловікам вирішити проблеми, які безпосередньо пов'язані з безпліддям. Клініка обладнала такі відділення, як:

• центр невиношування вагітності;
  • центр репродуктивної хірургії;
  • біотехнологічна лабораторія;
  • відділення допоміжних репродуктивних технологій.

Всі співробітники медичного центру «ISIDA» є досвідченими фахівцями з вищою медичною освітою. Вони постійно підвищують свої навички кваліфікації за рахунок різних курсів, майстер-класів, семінарів, науково-практичних конференцій.

«ISIDA» Медмістечко проводить спостереження за періодом вагітності за кращими європейськими стандартами. Майбутнім мамам не варто переживати про те, що їм потрібно постійно бігати по різних клініках, адже центр надає комплексну допомогу, тобто тут зможуть надати широкий спектр діагностичних та лабораторних досліджень.

УЗД по вагітності фахівці проводять на сучасній, сертифікованій апаратурі, яка дозволяє на початкових етапах діагностувати патологічні зміни в розвитку малюка. Також, співробітники пропонують результативні методики, які допоможуть запобігти небезпеці.

Лабораторна діагностика проходить в стінах клініки «ISIDA». ЗА результатами аналізів фахівець, провідний вагітність, дізнається в найкоротші терміни, що в подальшому позитивно позначається на майбутній мамі і її дитині.

Співробітники облаштували максимальний комфорт для проведення пологів. В наявності є медикаментозні і знеболюючі препарати, які дозволять зробити родовий процес більш комфортним для майбутньої мами. У момент настання пологів жінка може не турбуватися про безпеку свого здоров'я і дитини. Адже в клініці працюють кваліфіковані акушери-гінекологи, які готові допомагати в найскладніших і непередбачуваних ситуаціях.

Після народження малюка, йому надають неонатологічну медичну допомогу. Адже більшість малюків вимагає особливого контролю через те, що народилися раніше зазначеного терміну або ж після ускладненої вагітності. Для таких випадків відділення неонатології обладнали інноваційними технологіями, препаратами, які допоможуть відновити хороший фізичний стан малюка.

Отличный специалист! Рада, что попала именно к Быковой Л.М. Все четко и по делу.

Анна, 16.03.2021

Дуже сучасна клініка, приємний персонал і якісні послуги.

Татьяна, 29.12.2020
Дивитися всі відгуки