МПКлініка (MPClinic)

МПКлініка (MPClinic)

add_box Акушерство Гастроентерологія Генетика Гінекологія Дієтологія Кардіологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«МПКлініка» — це багатопрофільний медичний центр, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань усіх органів та систем, відновленні (фізична реабілітація) пацієнтів після операцій, отриманих травм, перенесених захворювань тощо
access_time_filled пн - нд : Цілодобово

• Денний стаціонар
  • Стаціонар
  • фізіотерапія
  • УЗ-діагностика

Щодня у клініці проводяться операції різного ступеня складності. Одразу ж після операції пацієнти мають змогу пройти повний курс фізичної реабілітації:сумісно із лікарями-спеціалістами працює досвідчена команда реабілітологів.

Денний стаціонар

Для зручності пацієнтів у клініці функціонує денний стаціонар.

У MPClinic проводиться діагностика та лікування пацієнтів з постковідним синдромом.

Стаціонар

Палати медичного центру (цілодобовий стаціонар, палати інтенсивної терапії) мають постійну кисневу підтримку. Приміщення клініки є комфортним для людей з обмеженими фізичними можливостями.

MPClinic — клініка для відновлення Вашого здоров'я.

Тарас 23 Лютий 2024
Комфортно  було у клініці. Все сподобалося, пройшло все приємно та якісно.
Тетяна 22 Грудень 2023
Лікар, Бабенко Олег Миколайович, дуже сподобався, професійний, дав чіткі відповіді на всі питання, будемо звертатися ще
Марианна 03 Листопад 2023
Хороша клініка.
Валерія 15 Жовтень 2023
Були на консультації в Малиновської Алли Василівни, було комфортно, лікар була доброю, усе детально пояснила, не залишилось жодних питань. Залишилась задоволеною.