МПКлініка (MPClinic)

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

«МПКлініка» — це багатопрофільний медичний центр, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань усіх органів та систем, відновленні (фізична реабілітація) пацієнтів після операцій, отриманих травм, перенесених захворювань тощо ще

• Пн-Вс: круглосуточно

вул. Святослава Хороброго, 5 (Народного Ополчення). На карті

Солом'янський , м.Політехнічний інститут

«МПКлініка» — це багатопрофільний медичний центр, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань усіх органів та систем, відновленні (фізична реабілітація) пацієнтів після операцій, отриманих травм, перенесених захворювань тощо

Напрямки:

• Денний стаціонар
  • Стаціонар
  • Фізіотерапія
  • УЗ-діагностика

Щодня у клініці проводяться операції різного ступеня складності. Одразу ж після операції пацієнти мають змогу пройти повний курс фізичної реабілітації:сумісно із лікарями-спеціалістами працює досвідчена команда реабілітологів.

Денний стаціонар

Для зручності пацієнтів у клініці функціонує денний стаціонар.

У MPClinic проводиться діагностика та лікування пацієнтів з постковідним синдромом.

Стаціонар

Палати медичного центру (цілодобовий стаціонар, палати інтенсивної терапії) мають постійну кисневу підтримку. Приміщення клініки є комфортним для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Діагностика

У центрі проводять УЗД діагностичні дослідження на сучасній та сертифікованій апаратурі.

MPClinic — клініка для відновлення Вашого здоров'я.

Візитом задоволена, бо лікар, що проводив УЗД - професіонал.

Світлана, 23.04.2024

Сподобалась професійність та тактовність лікаря, що проводив мені УЗД.

Катерина, 04.03.2024

Діагностика відбулася, всім дуже задоволена. Усім, від адміністратора до лікаря, найвищий бал за роботу. Дуже сподобалося, усім буду рекомендувати. Тепер буду обслуговуватися тільки в цій клініці

Галина, 19.02.2024

Дуже погана організація, починаючи з цін - мені сказали одну ціну виявилась зовсім інша, потім адреса - клініка знаходиться за 1 км від указаної адреси, довелось 20 хвилин чекати на прийом, лікар який проводив УЗД окрім молочних залоз почала дивитись ще й щитовидну, та змушували заплатити за неї. Також не видали знімки.

Еліна, 24.10.2023

Візитом у клініку залишилася задоволена – діагностику зробили швидко, якісно, лікар, який проводив УЗД, професіонал.

Людмила, 02.09.2023

ул. Щербаковского 45 А, 2 этаж. На карті