Відгуки про діагностичний центр Діагностичний центр Медбуд

• Генератор в клініці,
  • Оплата карткою,
  • Вс: 9:00-14:00

пр-т Лобановського, 17. На карті

Солом'янський , м.Хрещатик, м.Лук'янівська, м.Золоті ворота

Сподобалася клініка, персонал у клініці ввічливий та привітний. Саме перебування доволі комфортне було, візит дійсно пройшов добре.

Олег, 16.09.2024

Задоволені візитом до клініки та проведенням обстеження, дякую.

Дарія, 11.09.2024

Сподобалось відношення, лікар, що проводив мені УЗД, був дуже кваліфікованим.

Тамара, 10.09.2024

Все сподобалось - гарний сервіс, гарне обладнання, приємне ставлення до клієнтів. Усі були ввічливі, тому мені усе сподобалось, я залишився задоволеним візитом.

Олег, 10.09.2024

Клініка нам дуже сподобалася. Дійсно гарна клініка, є все що потрібно для проходження потрібних діагностик. Персонал та лікарі чудові фахівці у цій клініці.

Юрій, 06.09.2024

Клініка дуже сподобалася. Особливо сподобався лікар, який робив діагностику. Дійсно класний та ввічливий спеціаліст.

Діана, 05.09.2024

Не привітні лікарі, навіть не вітаються, не сподобалося обслуговування.

Дарʼя, 27.08.2024

Хорошая клиника, удобное месторасположение, приветливый персонал, приняли чётко по времени.

Катерина, 19.08.2024

Усе сподобалось, нормально зробили УЗД, прокоментували, візит пройшов норм.

Алла, 14.08.2024

Сподобалось відношення та швидкість надання послуг.

Марія, 08.08.2024

Сподобалася клініка, все пройшло доволі швидко, якісно та ввічливо. Обслуговування пацієнтів у клініці просто чудове. Все що потрібно було виконали досить добре та якісно. Повністю залишилася задоволена даною клінікою.

Богдана, 06.08.2024

Немає нарікань, проведення діагностики відбулося на високому рівні, дякую.

Оксана, 19.07.2024

Усе сподобалось й обслуговування, та й взагалі, задоволена усім!

Роман, 17.07.2024

Все було добре, я задоволений клінікою, дякую.

Павло, 16.07.2024

Клініка дуже сподобалася. Чудово все пройшло, все було досить доступно та зрозуміло. Дуже швидко все пройшло та якісно. Залишилися задоволена клінікою.

Ірина, 05.07.2024

Дуже фахово, привітно мене зустріли, висновок після діагностики мені дуже ясно пояснили.

Наталія, 03.07.2024

У клініці дуже всі ввічливі та уважні. Сама клініка дуже сподобалася, все було просто класно.

Лілія, 02.07.2024

Дуже гарний лікар, що проводив РЕГ, загалом візитом задоволена, єдине, досить важко знайти не достатньо вказників, по дорозі до кініки, було досить складно їх знайти.

Марина, 02.07.2024

Тим, як провели діагностику, задоволений, але довелось шукати кабінет, де мали її зробити.

Костянтин, 22.06.2024

Сподобався персонал - ввічливий та професійний. Після проведеної діагностики усе добре пояснили. Візитом задоволені.

Надія, 19.06.2024

Хороше обслуговування у цій клініці, медперсонал та лікарі гарно ставлять до пацієнтів. Загалом ця клініка мені дуже сподобалася, залишилася задоволена результатами обслідування.

Світлана, 14.06.2024

Все сподбалося, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую!

Наталя, 13.06.2024

Доктор диагностики очень отзывчивый, все расспросила и рассказала, денситометрию провели хорошо. Администратор клиники очень хорошо приняла, все было хорошо

Олена, 12.06.2024

Клініка сподобалася, лікарі у клініці теж сподобалися. Але  на жаль у нашій країні, не для кожного доступно лікування та проходження обслідування за такі кошти у цій клініці. Загалом цією клінікою я залишилася задоволена.

Тетяна, 11.06.2024

Проведення діагностик мене цілком влаштувало, дякую.

Денис, 11.06.2024

Харьковское шоссе, 121, Киевская городская клиническая больница №1, 1-й этаж корпус В. На карті

Дарницкий

ул. Ростиславская (ул. Маршала Рыбалка, 11-Б). На карті