26 відгуків

Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Кудряшовій

«Оксфорд Медікал на Кудряшовій» надає широкий спектр діагностичних послуг за допомогою сучасного ультразвукового обладнання. У центрі можна пройти дослідження органів сечостатевої системи чоловіків і жінок, органів черевної порожнини, молочних залоз, щитовидної залози та ін. Діагностику проводять фахівці з великим досвідом успішної роботи ще

• Нд: вихідний

вул. Мокра (Кудряшова), 20 А. На карті

Солом'янський , м.Вокзальна

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Діагностика в «Оксфорд Медікал на Кудряшовій» - надійний і безпечний спосіб визначити наявність захворювання або проконтролювати динаміку лікування.  Клініка обладнано новим сучасним ультразвуковим обладнанням.

У «Оксфорд Медікал на Кудряшовій» можна пройти діагностику:

• органів малого таза у чоловіків та жінок (для діагностики наявності запалень і новоутворень сечостатевої системи);
  • органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур з протоками, підшлункова залоза, селезінка).Діагностика проводиться для визначення наявності в органах кіст, новоутворень, запалення і кровотеч;
  • нирок і сечового міхура (на наявність новоутворень, порушення відтоку сечі, запалень);
  • молочних залоз (для виявлення пухлин, кіст, маститу і ін.);
  • щитовидної залози (для визначення наявності захворювань ендокринної системи).

Всі дослідження у клініці проводяться за попереднім записом.  Прийом ведуть лікарі з великим досвідом успішної роботи в напрямку ультразвукової діагностики.  Комфортні умови, доступні ціни, якість послуг, що надаються - основні переваги діагностики в «Оксфорд Медікал на Кудряшовій».

Дуже задоволена сервісом та комфортом, звертатимемося, дякую.

Олександр, 17.03.2024

Клініка сподобалася, діагностику провели якісно, дякую.

Олена, 08.03.2024

Сподобалось відношення персоналу у реєстратурі й лікаря, що робив мені УЗД.

Валерій, 22.02.2024

Все пройшло добре, комфортно. Умовами, відношенням персоналу та проведенням діагностики задоволені, за потреби-звертатимемося. Дякую.

Владислав, 12.11.2023

По сервису все было хорошо. Единственное, большой минус для меня, что не работал терминал.

Владислава, 15.12.2019