Діагност КТ на Севастопольській площі

Діагностичний центр «Діагност КТ» спеціалізується на багатошаровій комп'ютерній томографії органів та систем людського тіла. Всі дослідження в центрі Діагност КТ проводяться на 16-зрізовому спіральному комп'ютерному томографі Brilliance IDT виробництва Philips (США). Перевагою центру є мінімальне променеве навантаження під час дослідження, комфорт пацієнта під час процедури, коротка тривалість сеансу діагностики (1 хвилина). Видача знімків та цифрового запису пацієнту на руки одразу після дослідження. ще

пр-т. Лобановського, 17, каб. 150. На карті

Солом'янський

Дослідження проводять досвідчені фахівці з радіології, які мають найвищу кваліфікаційну категорію. Будь-яке дослідження в «Діагності КТ» саме на Севастопольській площі можна пройти день у день, тобто сьогодні записатися на процедуру, сьогодні пройти її і сьогодні ж отримати результати.

• використання у роботі нового медичного устаткування;
  • комфортний зал очікування з TV, WI-FI, кавою та чаєм;
  • ввічливий та тактовний медичний персонал;
  • гнучка та доступна цінова політика дослідження;
  • проведення процедур лікарями-радіологами, які мають найвищу кваліфікаційну категорію (від 10 років стажу);
  • надання медичного висновку протягом 30 хвилин після проведення дослідження;
  • можливість у «Діагност КТ» приймати пацієнтів, вага яких може досягати 200 кг.
  • У «Діганост КТ» проводять два види комп'ютерної томографії – нативне та з контрастом (з болюсним посиленням) дослідження.

Для проведення нативного дослідження попередньої підготовки, як правило, не потрібно, а під час проведення болісного дослідження пацієнту слід зробити певні підготовчі процедури:

• здати аналіз крові на креатинін - оскільки після проведення дослідження контрастна речовина виводиться нирками, лікарю слід знати, наскільки добре вони працюють до проведення КТ;
  • одержати направлення від лікаря, який допоможе пацієнту підібрати спосіб проведення КТ;
  • при проведенні деяких видів КТ пацієнту слід випити певну кількість чистої води або води з контрастною речовиною (наприклад, тріомбраст).
  • У «діагності КТ» дослідження проводять на томографі від корпорації Philips, модель томографа - Brilliance 64-slice CT. Обстеження, які проводяться з контрастним посиленням, проводяться з використанням двоголовчастого інжектора моделі MedradStellantDual.

Використання томографа Philips дозволяє сканувати одночасно 64 шари, а завдяки високій швидкості сканування лікар отримує чітке та зрозуміле зображення, в якому максимально знижено кількість артефактів (перешкод), спричинених рухом пацієнта під час проведення процедури.

З метою мінімізації променевого навантаження на організм під час проведення КТ в апараті використовуються спеціальні системи контролю потужності джерела рентгенівського випромінювання (потужність регулюється залежно від розмірів та віку пацієнта). Все підбирається індивідуально!

Philips Briliance 64 slice CT дозволяє лікарю детально вивчити серцево-судинну систему пацієнта. Під час кардіологічних досліджень використовується метод кардіостробування, під час якого томограф синхронізується із сигналами від електрокардіографа. В результаті лікар отримує зображення, які відповідають одній фазі серцевого циклу. Завдяки цьому апарату вдається створити зображення серця та легень у «нерухомому» стані.

Інструмент "Віртуальна ендоскопія", яким також оснащений КТ-апарат, дозволяє проводити неінвазивні дослідження трубчастих, порожнистих анатомічних структур: кровоносних судин, бронхів, трахеї, назального синуса, товстої/тонкої кишки, шлунка. Також завдяки використанню "Віртуальної ендоскопії" лікар може діагностувати поліпи, розташовані в природних складках товстої кишки.

Достатньо добрий підхід, чемні працівники, професіонально підійшли до моєї проблеми (мала певні складнощі), КТ зробили дуже добре. Візитом залишилась задоволеною.

Лілія, 26.06.2024

Все було дуже добре, прийом відбувся вчасно, уважний персонал, всі дуже чемні до пацієнтів, все сподобалося

Вячеслав, 05.03.2024

В клинике все было отлично, диагностику провели отлично, всем доволен

Сергій, 26.02.2024

Не было заезда на территорию больницы, рука и нога в гипсе, пришлось прыгать, коридоры длинные. Что очень важно, на снимке не было участка, который нужно было просмотреть и само собой не было описано результат. Хотя я давала запись от хирурга и там было какое именно место надо смотреть. Выкинутые деньги на ветер.

Людмила, 02.11.2020

Хорошее обслуживание, аккуратная и чистая. Все понравилось

Андрей, 12.09.2020

вул. Васильківська, 45, корпус 4.