Діагност КТ на Севастопольській площі

Діагностичний центр «Діагност КТ» спеціалізується на багатошаровій комп'ютерній томографії органів та систем людського тіла. Всі дослідження в центрі Діагност КТ проводяться на 16-зрізовому спіральному комп'ютерному томографі Brilliance IDT виробництва Philips (США). Перевагою центру є мінімальне променеве навантаження під час дослідження, комфорт пацієнта під час процедури, коротка тривалість сеансу діагностики (1 хвилина). Видача знімків та цифрового запису пацієнту на руки одразу після дослідження. ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

пр-т. Лобановського, 17, каб. 150. На карті

Солом'янський

Дослідження проводять досвідчені фахівці з радіології, які мають найвищу кваліфікаційну категорію. Будь-яке дослідження в «Діагності КТ» саме на Севастопольській площі можна пройти день у день, тобто сьогодні записатися на процедуру, сьогодні пройти її і сьогодні ж отримати результати.

• використання у роботі нового медичного устаткування;
  • комфортний зал очікування з TV, WI-FI, кавою та чаєм;
  • ввічливий та тактовний медичний персонал;
  • гнучка та доступна цінова політика дослідження;
  • проведення процедур лікарями-радіологами, які мають найвищу кваліфікаційну категорію (від 10 років стажу);
  • надання медичного висновку протягом 30 хвилин після проведення дослідження;
  • можливість у «Діагност КТ» приймати пацієнтів, вага яких може досягати 200 кг.
  • У «Діганост КТ» проводять два види комп'ютерної томографії – нативне та з контрастом (з болюсним посиленням) дослідження.

Для проведення нативного дослідження попередньої підготовки, як правило, не потрібно, а під час проведення болісного дослідження пацієнту слід зробити певні підготовчі процедури:

• здати аналіз крові на креатинін - оскільки після проведення дослідження контрастна речовина виводиться нирками, лікарю слід знати, наскільки добре вони працюють до проведення КТ;
  • одержати направлення від лікаря, який допоможе пацієнту підібрати спосіб проведення КТ;
  • при проведенні деяких видів КТ пацієнту слід випити певну кількість чистої води або води з контрастною речовиною (наприклад, тріомбраст).
  • У «діагності КТ» дослідження проводять на томографі від корпорації Philips, модель томографа - Brilliance 64-slice CT. Обстеження, які проводяться з контрастним посиленням, проводяться з використанням двоголовчастого інжектора моделі MedradStellantDual.

Використання томографа Philips дозволяє сканувати одночасно 64 шари, а завдяки високій швидкості сканування лікар отримує чітке та зрозуміле зображення, в якому максимально знижено кількість артефактів (перешкод), спричинених рухом пацієнта під час проведення процедури.

З метою мінімізації променевого навантаження на організм під час проведення КТ в апараті використовуються спеціальні системи контролю потужності джерела рентгенівського випромінювання (потужність регулюється залежно від розмірів та віку пацієнта). Все підбирається індивідуально!

Philips Briliance 64 slice CT дозволяє лікарю детально вивчити серцево-судинну систему пацієнта. Під час кардіологічних досліджень використовується метод кардіостробування, під час якого томограф синхронізується із сигналами від електрокардіографа. В результаті лікар отримує зображення, які відповідають одній фазі серцевого циклу. Завдяки цьому апарату вдається створити зображення серця та легень у «нерухомому» стані.

Інструмент "Віртуальна ендоскопія", яким також оснащений КТ-апарат, дозволяє проводити неінвазивні дослідження трубчастих, порожнистих анатомічних структур: кровоносних судин, бронхів, трахеї, назального синуса, товстої/тонкої кишки, шлунка. Також завдяки використанню "Віртуальної ендоскопії" лікар може діагностувати поліпи, розташовані в природних складках товстої кишки.

Все було дуже добре, прийом відбувся вчасно, уважний персонал, всі дуже чемні до пацієнтів, все сподобалося

Вячеслав, 05.03.2024

В клинике все было отлично, диагностику провели отлично, всем доволен

Сергій, 26.02.2024

Не было заезда на территорию больницы, рука и нога в гипсе, пришлось прыгать, коридоры длинные. Что очень важно, на снимке не было участка, который нужно было просмотреть и само собой не было описано результат. Хотя я давала запись от хирурга и там было какое именно место надо смотреть. Выкинутые деньги на ветер.

Людмила, 02.11.2020

Хорошее обслуживание, аккуратная и чистая. Все понравилось

Андрей, 12.09.2020

Хамувато себе вела жіночка на рецепції, лікар та медсестра дивно себе вели, таке враження що вони наді мною насміхались після процедури. Я з імплантами робила кт грудної клітини. Я дуже залишилась не задоволеною

Ирина, 10.03.2020

вул. Васильківська, 45, корпус 4.