МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic)

• Оплата карткою,

МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic) пропонує широкий спектр діагностичних послуг за допомогою ультразвукового устаткування. До послуг клієнтів УЗД травної системи, серцево-судинної системи, репродуктивних органів, молочних залоз і ін. Також в клініці можна пройти УЗД вагітних ще

• Пн-Сб: 9:00-16:00

вул. Вадима Гетьмана, 1В . На карті

Солом'янський , м.Шулявська

МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic) надає послуги ультразвукової діагностики на сучасному обладнанні. УЗД діагностика найбільш простий і інформативний спосіб візуалізації органів людини, що не має протипоказань. Метод УЗД абсолютно безпечний, що дозволяє проводити його кілька разів, простежуючи динаміку лікування захворювань.

За допомогою УЗД в МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic) можна провести діагностику:

• органів шлунково-кишкового тракту;
  • щитовидної залози;
  • органів сечостатевої системи;
  • лімфатичної системи;
  • серця і серцево-судинної системи;
  • молочних залоз;
  • головного мозку у дітей (нейросонографія);
  • УЗД під час вагітності.

УЗД допомагає вимірювати параметри внутрішніх органів, виявляти новоутворення та чужорідні тіла. За допомогою УЗД під час вагітності можна оцінити розвиток плоду і його можливі патології.

Дуже чемний лікар який проводив Електрокардіографію, на рецепції зустріли чудово. Ми задоволені.

Ксенія, 10.05.2024

Клініка зручна, уважний персонал, діагностику зробили добре, дякую.

Ірина, 22.03.2024

Пройшло все добре. Лікар який робив нам діагностику, дуже хороший, кваліфікований спеціаліст. Дуже все сподобалося у клініці. При потребі будемо ще звертатися у цю клініку обов'язково.

Вікторія, 21.03.2024

Все пройшло добре, дуже все сподобалося у цій клініці,

Ольга, 16.03.2024

В клініці чудове обслуговування. Рекомендую