Медичний діагностичний кабінет «Еластометр» (кабінет еластографії и мультипараметричної ультразвукової діагностики)

Медичний діагностичний кабінет мультипараметричної ультразвукової діагностики «Еластометр» входить до складу ГУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб» ім. В.Л. Громашевського. У кабінеті можна отримати консультацію інфекціоніста, пройти діагностику фіброзу печінки, жирової інфільтрації печінки та ультразвукову діагностику ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Амосова, 5а (клінічний корпус на базі ДУ Інститут епідеміології та інфекційних хвороб Л. В. Громашевського). На карті

Солом'янський , м.Вокзальна, м.Либідська, м.Палац Україна, м.Олімпійська

Діагностичний кабінет еластографії і мультипараметричної ультразвукової діагностики «Еластометр» проводить високоспеціалізовану діагностику дифузних уражень печінки (при гепатитах, цирозах, гепатозах, цукровому діабеті, надмірній вазі та інших органів і включає в себе ряд діагностичних досліджень.

Діагностика, яка проводиться в установі:

• визначення стадії фіброзу печінки;
  • еластографія печінки ультразвукова;
  • еластографія печінки апаратом Фіброскан;
  • стереометрія (визначення стадії жирової інфільтрації печінки);
  • ультразвукова діагностика:
    • органів черевної порожнини;
    • кровотік (доплерографія) печінки і черевної порожнини;
    • нирок;
    • щитовидної залози з Еластографія;
    • молочних залоз з Еластографія;
    • органів малого таза (матка, яєчники) трансвагінально;
    • передміхурової залози.

Пацієнти також можуть отримати консультацію висококваліфікованих фахівців: інфекціоністів, гепатологів у лікуванні вірусних гепатитів та інших захворювань.

Одним з переваг діагностичного центру є проведення еластографії для визначення стадії фіброзу печінки. Еластографія  це інструментальний метод аналогічний клінічним методам пальпації і перкусії, який дозволяє отримати об'єктивну кількісну і якісну інформацію про жорсткість (пружно-еластичних) властивості нормальних і патологічних тканин.

Оцінка стану печінки проводиться також неінвазивним методом діагностики (альтернатива черезшкірної пункційної біопсії печінки). Нові методи діагностики в установі можуть надати корисний набір інструментів діагностики фіброзу печінки і цирозу:

• ультразвукова еластометрія, доповнена доплерографією судин, і визначенням кількості жирової інфільтрації печінки (стратометрія) і традиційне УЗД;
  • транзієнтна еластометрія апаратом «Фіброскан», фірма Ехосенс ​​(Франція);
  • еластографія і еластометрія (допомагає дізнатися, наскільки пошкоджена печінка).

Навіть при не виражених структурних дифузних змінах печінкової тканини або їх відсутності при проведенні простого ультразвукового дослідження, можуть бути виражені важкий фіброз або цироз при проведенні еластографії, лічильник.  Тому навіть у випадках, коли в УЗД-кабінеті кажуть, що все добре, то потрібно обов'язково переконатися, зробивши додаткове дослідження фіброеластометрію.

Обладнання, яке використовується у діагностичному центрі:

• мультипараметрична високоспеціалізована ультразвукова скануюча система (УЗД-апарат);
  • Фіброскан (виробник Франція Echosens).

У сучасному діагностичному кабінеті «Еластометр» ви своєчасно дізнаєтеся все про свою печінку більш, ніж докладно. Навіть якщо немає видимих ​​ознак можливої ​​патології і нічого не болить, все одно залишаються фактори ризику, з якими зіштовхувався кожен з нас протягом усього життя: операції, переливання крові, відвідування стоматологів, манікюрних салонів, татуаж, пірсинг, масажні кабінети.  У діагностичному центрі допоможуть точно визначити стан здоров'я окремих органів і систем організму.

Гарне обслуговування. Лікар приймає доброзичливо, усе розповідає що треба робити, як далі жити. Так що дуже вдячна.

Марина, 02.04.2024

Візитом залишився задоволеним - отримав усе за чим йшов.

Анатолій, 14.09.2023

Візитом залишилася задоволена, єдине, їх складно знайти, але оскільки там можна провести Фіброскан, то воно того варте.

Татьяна, 05.09.2023

Визитом остались довольны, при случае, буду обращаться ещё. Рекомендую.

Кирилл, 24.01.2022

Я залишилася дуже задоволеною візитом до цього кабінету! Отримала набагато більше, ніж розраховувала, бо саме там роблять фіброскан, і лікар, яка проводила діагностику великий професіонал, добре спрацювала, і місцеві лікарі мене одразу проконсультували! Мені просто поталанило!

Анна, 12.01.2022

ул. Депутатская, 15/17, офис 2. На карті