Відгуки про діагностичний центр Інститут Кліничної Медицини на В. Гетьмана, 3

вул. Вадима Гетьмана, 3. На карті

Святошинський , м.Шулявська

Позитивні враження, візитом задоволена, в клініку буду звертатися ще

Наталія, 15.04.2024

Клініка хороша, було доволі комфортно у цій клініці. Нормальне відношення зі сторони персоналу до пацієнтів, зробили все швидко та якісно.

Галина, 12.04.2024

Все швидко, чітко, комфортно. Роботою лікаря УЗД спеціаліста задоволена

Ганна, 11.04.2024

Залишилась задоволеною тим, як зробили УЗД.

Валерія, 10.04.2024

В цілому все сподобалося, зауважень до персоналу не було

Олександр, 10.04.2024

Дівчата на ресепшен гарно обслуговують на всі сто, лікар УЗД спеціаліст дуже уважно провела діагностику, довго займалася мною і зробила все що могла. Я дуже задоволена лікарем і візитом в клініку

Наталія, 08.04.2024

Візит пройшов добре - в клініці чисто, охайно, професійний персонал.

Елизавета, 08.04.2024

В клініці дуже приємний лікар УЗД спеціаліст, все швидко, зручно, ніяких питань. Зауважень до персоналу не було, візитом в клініку задоволена

Тетяна, 05.04.2024

Все було добре, клініка сподобалася, зауважень не було

Сергій, 05.04.2024

Клініка сподобалася, все було нормально. Все гаразд, пройшло все якісно, оперативно та комфортно. Дуже добре обслуговування у цій клініці.

Любов, 04.04.2024

В клініці дуже чудове обслуговування. Лікар який проводив УЗД  щитоподібної залози дуже мені імпонував, було професійне ставлення. Мені дуже все сподобалося.

Олена, 27.03.2024

Все було добре, клініку знайти було добре, візитом в клініку задоволена

Юлія, 18.03.2024

Не зважаючи на неприємну діагностику, робила фіброгастродуоденоскопію, візитом залишилась задоволеною, бо було гарне відношення й усе пройшло гарно.

Галина, 16.03.2024

Сподобалася клініка, пройшло все суперово. Обов'язково прийду ще у цю клініку і скористуюся послугами цієї клініки.

Валентина, 13.03.2024

Загалом залишилась задоволеною, але мені дуже не сподобалась фамільярність лікаря, що проводив мені УЗД.

Олександра, 09.03.2024

Дуже сподобалася сама клініка. Відвідую дуже давно уже цю клініку. Дуже подобається ставлення персоналу до пацієнтів. Все як завжди проходить швидко та оперативно. Мене як завжди все задовольнило в цій клініці.

Оксана, 06.03.2024

Все було добре, все чітко, зауважень не було, лікар діагностики сподобався

Ігор, 06.03.2024

Дуже вдячні сервісу, діагностику провели оперативно та вчасно.

Олександр, 27.02.2024

Вперше була у цій клініці. Клініка дуже сподобалася, було комфортно, зручно, тепло.

Світлана, 20.02.2024

Все добре пройшло. Сподобалося у клініці. Все чудово було.

Марина, 19.02.2024

Всім залишилась задоволена, дівчата на ресепції поводили себе ввічливо, лікар який проводив УЗД був привітним, та дуже швидко все зробив.

Наталія, 17.02.2024

Все добре пройшло. Клініка дуже сподобалася.

Вікторія, 16.02.2024

У клініці було все дуже ввічливо, чисто, сервіс обслуговування на найвищому рівні. Сама клініка дуже гарна, сучасна, красива, комфортна, зручна. Було комфортно у клініці. Привітний персонал, все добре пройшло.

Ірина, 14.02.2024

Сподобалося у  клініці.Пройшло все вчасно, без ніяких очікувань. Дівчата на рецепції дуже добрі та уважні. Сервіс у клініці дуже хороший, все було на найвищому рівні й пройшло все  так як і повинно було бути.

Олена, 14.02.2024

Все пройшло добре. Було все чітко та зрозуміло.

Наталя, 14.02.2024

просп. Николая Бажана, 30. На карті