Отзывы о диагностическом центре Институт Клинической Медицины на В. Гетьмана, 3

ул. Вадима Гетьмана, 3. На карте

Святошинский , м.Шулявская

Прийняли вчасно, без черг, діагностику зробили, надали висновок. На мою думку, усе відбулось професійно.

Вікторія, 05.07.2024

В цій клініці мені УЗД зробили більш ретельно.

Олена, 03.07.2024

Відбулась гарна комунікація із лікарем, що проводив мені УЗД.

Тетяна, 22.06.2024

Привітна, уважна лікарка, яка усе пояснювала під час УЗД.

Анастасія, 22.06.2024

Проведення діагностики мене влаштувало, дякую.

Олена, 07.06.2024

Перше враження про клініку залишилося непогане. Лікарі у клініці хороші та чемні. Дівчата на рецепції дуже уважні та турботливі. Все пройшло доволі швидко, приємно та добре.

Олена, 03.06.2024

Непогана клініка. Дівчата хороші, уважні на рецепції. Загалом сподобалося все у  цій клініці.

Олена, 31.05.2024

Клініка мені дуже сподобалася, все було добре, гарно, комфортно, ввічливо, якісно та швидко. Все повністю задовольнило.

Юрій, 18.05.2024

Проходив декілька діагностик, обслуговуванням задоволений, все було добре, дякую.

Руслан, 17.05.2024

Дуже все було гарно. Клініка мені сподобалась, працює ввічливий персонал на рецепції.

Валентина, 10.05.2024

Я дуже задоволений візитом в клініку, гарне обслуговування, діагностику провели добре

Микола, 08.05.2024

Лікар УЗД ретельно робила огляд, намагалася допомогти. Зауважень до персоналу не було, все добре, я задоволена

Світлана, 04.05.2024

Проведенням діагностики задоволена, дякую.

Олександра, 03.05.2024

Візитом задоволена, бо від лікаря, що проводив УЗД, отримала що хотіла, навіть невеличку консультацію.

Наталія, 01.05.2024

Проведенням діагностики задовлена, дякую.

Анастасія, 22.04.2024

Позитивні враження, візитом задоволена, в клініку буду звертатися ще

Наталія, 15.04.2024

Клініка хороша, було доволі комфортно у цій клініці. Нормальне відношення зі сторони персоналу до пацієнтів, зробили все швидко та якісно.

Галина, 12.04.2024

Все швидко, чітко, комфортно. Роботою лікаря УЗД спеціаліста задоволена

Ганна, 11.04.2024

Залишилась задоволеною тим, як зробили УЗД.

Валерія, 10.04.2024

В цілому все сподобалося, зауважень до персоналу не було

Олександр, 10.04.2024

Дівчата на ресепшен гарно обслуговують на всі сто, лікар УЗД спеціаліст дуже уважно провела діагностику, довго займалася мною і зробила все що могла. Я дуже задоволена лікарем і візитом в клініку

Наталія, 08.04.2024

Візит пройшов добре - в клініці чисто, охайно, професійний персонал.

Елизавета, 08.04.2024

В клініці дуже приємний лікар УЗД спеціаліст, все швидко, зручно, ніяких питань. Зауважень до персоналу не було, візитом в клініку задоволена

Тетяна, 05.04.2024

Все було добре, клініка сподобалася, зауважень не було

Сергій, 05.04.2024

Клініка сподобалася, все було нормально. Все гаразд, пройшло все якісно, оперативно та комфортно. Дуже добре обслуговування у цій клініці.

Любов, 04.04.2024

п. Лютеж, ул. Витряного 69а. На карте