Отзывы о диагностическом центре Диагностический центр Медбуд

• Аптека в клинике,
  • Оплата карточкой,
  • Вс: 9:00-14:00

пр. Лобановского, 17, 1 этаж. На карте

Соломенский , м.Крещатик, м.Лукьяновская, м.Золотые ворота

Я дуже задоволена, діагностику не чекала, прийняли навіть раніше. Лікар діагностики дуже з великим стажем, дуже гарно все розказала мені, швидко зробила висновок діагностики і я щаслива поїхала додому. В клініці роблять ремонт, персонал перепрошував за деякі незручності, але ми ставимося  до цього з розумінням, клініка сподобалася

Людмила, 26.04.2024

Діагностику зробили добре, звертатимуся, дякую.

Олександр, 24.04.2024

Гарне обслуговування, лікар, який проводив УЗД, дуже кваліфікований, уважний, все пояснив, дав цінні рекомендації, гарно ставиться до пацієнтів. Дуже гарний лікар

Андрій, 23.04.2024

Все дуже оперативно, професійно. Мені сподобалося обслуговування

Лариса, 20.04.2024

Дотримуються графіка, не має черг, лікар, що проводив мені рентген, ввічливий, жодних затримок. Я вважаю, що це багато значить, коли ти приїжджаєш на той час коли записана, розраховуєш свій час, й потрапляєш до лікаря у ті години, на коли записаний, гадаю, що також дуже важливо.

Клавдія, 19.04.2024

Клініка красива, сучасна, ніяких черг. Лікар діагностики дуже ввічливий, абсолютно все розповідає, мені дуже сподобався лікар, хороша клініка, я задоволена

Олена, 17.04.2024

Діагностику провели добре, лікар діагностики дуже сподобався

Валентина, 17.04.2024

Лікар, який проводив денситометрію, був дуже уважний, відповів на всі питання і розʼяснював що було потрібно, прийом сподобався. Зауважень до персоналу не було, в клініку буду звертатися ще

Оксана, 17.04.2024

Дуже не сподобалася дана клініка. По факту записувалася на одну діагностику за одну ціну, заставили зробити діагностику всього тіла. Бо так зазначено у протоколі клініки. Але ціна вийшла набагато більша, мене таке повністю не влаштувало. Таке ставлення до пацієнтів неприпустиме, попросту просто виманюють гроші у цій клініці.

Ганна, 16.04.2024

Сподобалось відношення персоналу, єдине не дуже добре працював апарат, за допомогою якого мені проводили діагностику й медичній сестричці, довелось декілька разів перезапускати його, але врешті решт, усе відбулось добре.

Лариса, 16.04.2024

Нам дуже сподобалася дана клініка.У самій клініці все було зручно, зрозуміло та чисто. Персонал та всі лікарі були дуже уважні та люб'язні, не було ніяких негативних моментів.

Анастасія, 15.04.2024

Все чудово, висоякісне обслуговування, я задоволена, дякую.

Ольга, 12.04.2024

Я задоволена усим, і обслуговуванням і результатом діаностики, клініка сподобалася, гарно прийняли, якісно надали послуги, дякую.

Тетяна, 12.04.2024

Дуже позитивне і гарне враження по клініці, дівчата на ресепшен дуже уважні, в деяких особистих моментах допомогли. Лікар, яка проводила діагностику денситометрію, дуже позитивна, дала рекомендації до яких спеціалістів потрібно звернутися. Я задоволена і буду рекомендувати

Світлана, 11.04.2024

В цілому все було добре, прийняли у свій час по запису, лікар діагностики уважна, ніяких скарг або нарікань не було

Олена, 11.04.2024

На діагностиці все було добре, до лікаря нема питань. У мене був перший запис в клініку, в клініці був якийсь ремонт, я прийшла, в кабінеті не прибрано, довелося чекати, щоб хтось прийшов і прибрав, в кабінеті не було одноразового простирадла для кушетки, а все інше в клініці нормально

Анжеліка, 11.04.2024

Діагностику провели професійно, візит сподобався, зауважень з обслуговування не було, в клініку звернуся ще, якщо буде необхідно

Любов, 10.04.2024

Клініка надає платні послуга, але відношення гірше ніж в державній поліклініці. Зверталися в клініку на діагностику серця для дитини, були записані на певний час. В клініці приймають як по живій черзі, приймають людей поза черги і людей які запізнюються. Лікар оправдовувався що є різні пацієнти з різними складностями, тому лікар приймала пацієнтів поза черги. Ми розуміємо що лікар не хоче втрачати гроші, але потрібно виділяти більше часу на прийом лікаря. Щоб зайти у свій час, потрібно було пересваритися і з лікарем і з іншим пацієнтом, так не має бути. Зовсім не сподобалося обслуговування в клініці, прийом має розпочинатися у свій час, кожен пацієнт має змогу розраховувати свій час

Давид, 09.04.2024

Добре все пройшло. Було комфортно у цій клініці. Загалом все сподобалося, зауважень ніяких немає.

Олексій, 06.04.2024

Діагностику провели добре, але прийом довелося чекати пʼятнадцять хвилин

Дар'я, 05.04.2024

Візит в клініку сподобався, враження хороші, діагностику провели добре

Олена, 05.04.2024

Культурно, чисто, без черг. Сподобалось відношення до хворих.

Ганна, 04.04.2024

Клініка сподобалася, все було дуже добре та комфортно.

Дарія, 03.04.2024

Сподобалось все й адміністратори на рецепції, й лікар, що проводив діагностику, усі були привітними та чемними. Візитом залишились цілком задоволеними.

Сергій, 02.04.2024

Добре обслуговування, швидко, лаконічно. Усе відбулось добре.

Анна, 02.04.2024

ул. Квитки Цисык, 56 (Пуща водица). На карте