Отзывы о диагностическом центре Диагностический центр Медбуд

• Генератор в клинике,
  • Оплата карточкой,
  • Вс: 9:00-14:00

пр. Лобановского, 17, 1 этаж. На карте

Соломенский , м.Крещатик, м.Лукьяновская, м.Золотые ворота

Усе сподобалось й обслуговування, та й взагалі, задоволена усім!

Роман, 17.07.2024

Все було добре, я задоволений клінікою, дякую.

Павло, 16.07.2024

Клініка дуже сподобалася. Чудово все пройшло, все було досить доступно та зрозуміло. Дуже швидко все пройшло та якісно. Залишилися задоволена клінікою.

Ірина, 05.07.2024

Дуже фахово, привітно мене зустріли, висновок після діагностики мені дуже ясно пояснили.

Наталія, 03.07.2024

У клініці дуже всі ввічливі та уважні. Сама клініка дуже сподобалася, все було просто класно.

Лілія, 02.07.2024

Дуже гарний лікар, що проводив РЕГ, загалом візитом задоволена, єдине, досить важко знайти не достатньо вказників, по дорозі до кініки, було досить складно їх знайти.

Марина, 02.07.2024

Тим, як провели діагностику, задоволений, але довелось шукати кабінет, де мали її зробити.

Костянтин, 22.06.2024

Сподобався персонал - ввічливий та професійний. Після проведеної діагностики усе добре пояснили. Візитом задоволені.

Надія, 19.06.2024

Хороше обслуговування у цій клініці, медперсонал та лікарі гарно ставлять до пацієнтів. Загалом ця клініка мені дуже сподобалася, залишилася задоволена результатами обслідування.

Світлана, 14.06.2024

Все сподбалося, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую!

Наталя, 13.06.2024

Доктор диагностики очень отзывчивый, все расспросила и рассказала, денситометрию провели хорошо. Администратор клиники очень хорошо приняла, все было хорошо

Олена, 12.06.2024

Клініка сподобалася, лікарі у клініці теж сподобалися. Але  на жаль у нашій країні, не для кожного доступно лікування та проходження обслідування за такі кошти у цій клініці. Загалом цією клінікою я залишилася задоволена.

Тетяна, 11.06.2024

Проведення діагностик мене цілком влаштувало, дякую.

Денис, 11.06.2024

Все було супер, дуже нам допомогли визначити діагноз, наразі проходимо обстеження далі, дякую.

Людмила, 11.06.2024

Дуже сподобалася клініка, діагностику провели добре, приємні фахівці, прийом не очікувала, дівчатка на ресепшен молодці. Клініку рекомендую

Ірина, 03.06.2024

У клініці приємна атмосфера.Сподобалося що все пройшло вчасно, всі  клініці ввічливі як медперсонал, так і лікарі. Загалом все пройшло нормально.

Світлана, 28.05.2024

Все дуже сподобалося у цій клініці. Було все вчасно, оперативно та професійно.

Ярослава, 24.05.2024

Ми записувалися на діагностику з метою дізнатися параметри рубцевої деформації цибулини дванадцятипалої кишки, в клініку їхали заради цього.  Коли отримали висновок, то нічого такого у висновку не було, нам сказали що на знімках все є і потрібно йти до лікаря і він нам все розкаже. Після того ми поїхали в іншу лікарню до іншого лікаря, щоб він нам все пояснив. В клініку більше не звернуся

Володимир, 23.05.2024

Все круто пройшло. Хороша клініка, дуже хороші медпрацівники у цій клініці, вдячна за чудовий сервіс та хороший рівень обслуговування.

Світлана, 18.05.2024

Клініка дуже сподобалася.Все було чудово.

Людмила, 18.05.2024

Дуже не сподобалося обслуговування в клініці. Я була дуже обурена і це був тільки згаяний час. Записувалася на УЗД серця, дуже погане ставлення лікаря до пацієнтів. Для проведення діагностики потрібно було роздягтися, одягалася я все в присутності іншого пацієнта. Що це за ставлення до пацієнта? На діагностиці нічого не пояснили, висновок діагностики лікар тикнула мені в коридорі, майже вигнала з кабінету. В цю клініку більше не звернуся і нікому не рекомендую

Лариса, 16.05.2024

Візитом задоволена, усе що було потрібно зробила.

Ларіса, 13.05.2024

Клініка мені сподобалася, все було добре.

Наталія, 11.05.2024

Дякую сервісу, швидко зробили рентген, я задоволена, дякую.

Наталія, 10.05.2024

Хороша клініка, мені все дуже сподобалося.

Лариса, 08.05.2024

Пр-т. Героев Сталинграда, 20. На карте