Отзывы о диагностическом центре Диагностический центр Медбуд

• Аптека в клинике,
  • Оплата карточкой,
  • Сб-Вс: 9:00-14:00

пр. Лобановского, 17, 1 этаж. На карте

Соломенский , м.Крещатик, м.Лукьяновская, м.Золотые ворота

Усе сподобалось. Візитом залишилась задоволеною.

Ольга, 16.03.2024

Залишилась задоволеною, бо мій візит в клініці відбувався стільки часу, скільки я й розраховувала, й висновок отримала одразу.

Тетяна, 16.03.2024

Все добре пройшло. Чудовий комфорт у клініці.

Галина, 15.03.2024

Дуже хороша клініка, дуже сподобалася, буду звертатися і надалі

Олена, 14.03.2024

В клініці робила діагностику, зверталась в клініку вже не перший раз, дуже хороший лікар діагностики, зауважень до персоналу не було

Наталія, 14.03.2024

Все было хорошо, диагностику провели, замечаний не было к персоналу, планирую обратиться в клинику еще

Тетяна, 14.03.2024

Хороша клініка, хороші лікарі і персонал, зауважень не було

Ольга, 13.03.2024

Все влаштувало, комфортно, звертатимуся, в разі потреби.

Лариса, 12.03.2024

Сподобалася клініка. Нормально все пройшло, обслуговування у клініці дуже хороше.

Валентина, 12.03.2024

Діагностику провели, все добре, але персонал в клініці був дещо агресивний.

Софія, 11.03.2024

Швидко все зробили, висновок отримав, як і хотів.

Олексій, 11.03.2024

Лікар що проводив рентген, віднісся добре, професійно, дуже спокійно, розраховано, усе чітко.

Михайло, 11.03.2024

Швидко зробили діагностику, усе конкретно, чітко пояснили, не було ніяких недосказанностей і неточностей.

Валерія, 09.03.2024

Дуже комфортна клініка, чемний та компетентний персонал, я дуже задоволена, дякую.

Валентина, 08.03.2024

Все добре пройшло, клініка доволі хороша. У клініці досить кваліфіковані спеціалісти - це мені дуже сподобалося.

Ніна, 08.03.2024

Сподобалось, що мене вчасно прийняли, були усі дуже ввічливі. Дуже приємна була лікарка, що проводила мені діагностику. Мені усе сподобалось.

Тетяна, 08.03.2024

Загалом нормальна клініка, але дуже складно знайти клініку, немає ніяких вказівників, які б вказували як знайти клініку, можна довго і нудно ходити й шукати цю клініку - це дуже незручно. А так по обслуговуванню у клініці немає ніяких питань.

Галина, 07.03.2024

Все дуже сподобалося у клініці. Не було ніяких  черг у клініці, прийняли нас дуже гарно, навіть трохи раніше, тому нам все сподобалося.

Микита, 07.03.2024

Персонал клиники хороший, вежливый, контактный. Нам понравилось. Клиника хорошая, свежий ремонт, замечаний не было

Катерина, 06.03.2024

Персонал клініки були налаштовані добре, відповідали на всі питання, ніяких зауважень до персоналу не було. Діагностику зробили добре, все було дуже коректно, спілкувалися ввічливо

Ольга, 05.03.2024

Враження дуже гарні, дуже добре що ми звернулися саме в цю клініку, дуже гарне обслуговування

Мирослав, 05.03.2024

Все добре пройшло. У клініці чисто, красиво, комфортно. Пройшло все досить добре. Клініка хороша, одне було незручно, біля клініки немає нормального місця для паркування авто.

Олена, 01.03.2024

Гарна клініка та персонал, звертатимемося, маємо ще пройти обстеження і лікування, дякую.

Людмила, 01.03.2024

Дуже комфортна клініка, все акуратно, сервіс на найвищому рівні, діагностику зробили швидко, дякую.

Віра, 01.03.2024

Мені дуже сподобався персонал клініки, дуже уважний, все пояснили, дали рекомендації яку діагностику краще зробити в моєму випадку, все доступно, я все пояснила. В клініку зверталася не перший раз, клініка змінилася в кращий бік, всі уважні, прийом не очікувала, лікар запросив до себе на прийом навіть раніше.

Валентина, 26.02.2024

ул. Демеевская 13, оф. 3. На карте