Діагностичний центр Медбуд

• Аптека в клініці,
  • Оплата карткою,

Медичне науково-практичне об'єднання «Медбуд» проводить діагностику і лікування пацієнтів, грунтуючись на міжнародних протоколах, що гарантує надання професійної та високоякісної медичної допомоги. Лікарі клініки дотримуються декількох важливих правил: інформування пацієнта про виконувані процедури, під час лікування і можливі альтернативи, повагу до клієнтів, професійну етику. Лікування проводиться комплексно з максимальним комфортом для пацієнтів ще

• Нд: 9:00-14:00

пр-т Лобановського, 17. На карті

Солом'янський , м.Хрещатик, м.Лук'янівська, м.Золоті ворота

Послуги, що надаються в клініці «Медбуд»:

• Комп'ютерна томографія:
    • органи голови та шиї (головний мозок, гортань, скронева кістка, орбіти, додаткові пазухи носа, лімфатичні вузли шиї);
    • органи грудної порожнини (плеври, легені, середостіння, внутрішньогрудні лімфатичні вузли);
    • органи черевної порожнини (печінка, жовчний міхур);
    • підшлункова залоза, поза- і внутрішньопечінкові жовчні протоки, селезінка, судинна система портальної системи);
    • органи заочеревинного простору (нирки, надниркові залози, сечовивідні шляхи, заочеревинні лімфатичні вузли і жирова клітковина);
    • органи таза (матка, передміхурова залоза, порожнину таза, сечовий міхур, порожнина таза, тазові лімфатичні вузли);
    • кістково-м'язова система (кістки черепа, м'які тканини, кістки таза, хребет, тазостегнові суглоби, міжхребцеві диски);
  • рентген:
    • черепа;
  • УЗД:
    • органів черевної порожнини:
      • і заочеревинного простору;
      • печінки + жовчного, жовчних проток + підшлункової залози і селезінки;
      • і нирок + надниркових залоз;
      • шлунка і 12-палої кишки;
      • і щитовидної залози;
    • нирок:
      • і щитовидної залози;
      • і надниркових залоз + сечового міхура;
    • мошонки;
    • молочних залоз;
    • печінки, жовчного міхура, жовчних проток;
    • м'яких анатомічних тканин;
    • лімфовузлів;
    • сечового міхура:
      • і передміхурової залози (трансабдомінальним / трансректального шляхами);
      • з визначенням залишкової сечі або жовчного міхура;
    • матки і придатків:
    • електроенцефалографія;
    • ЕКГ по Холтеру;
    • спірометрія.

Обладнання клініки «Медбуд»:

• комп'ютерний томограф для проведення діагностики органів черевної порожнини, голови і шиї, заочеревинного простору, кістково-м'язової системи та ін .;
  • рентген-апарат для діагностики захворювань молочних залоз, органів грудної клітини, травної системи, сечовидільної системи, хребта, суглобів, черепа;
  • апарат УЗД HD 11 XE, Philips Ultrasound для ультразвукових досліджень різних систем, органів. Також на даному апараті проводяться процедури дуплексного сканування артерій, вен (верхніх / нижніх);
  • апарат REO-6, MBN для проведення реоенцефалографії - діагностичної процедури по визначенню стану магістральних судин;
  • апарати Пульмовент-2, Сенсор-Теком для проведення спірометрії - діагностичної процедури по визначенню функції зовнішнього дихання;
  • апарати ВАТ-41-2, Ікс-Техно - для проведення добового моніторування артеріального тиску;
  • апарат ECGpro EP 800, Imesc - для проведення тривалої реєстрації ЕКГ;
  • апарати MAC 1200ST (GE MS), SCHILLER AT-102 (Schiller AG) - для проведення електрокардіографії;
  • фіброколоноскоп CА-EL - для проведення колоноскопії;
  • ректоскоп Ре-ВС-3 (Росія) - для проведення ректороманоскопії;
  • відеогастроскоп V-70, Olympus, фіброгастроскоп GIF-XQ 30 - для проведення езофагогастродуоденоскопія.

Все дуже оперативно, професійно. Мені сподобалося обслуговування

Лариса, 20.04.2024

Дотримуються графіка, не має черг, лікар, що проводив мені рентген, ввічливий, жодних затримок. Я вважаю, що це багато значить, коли ти приїжджаєш на той час коли записана, розраховуєш свій час, й потрапляєш до лікаря у ті години, на коли записаний, гадаю, що також дуже важливо.

Клавдія, 19.04.2024

Клініка красива, сучасна, ніяких черг. Лікар діагностики дуже ввічливий, абсолютно все розповідає, мені дуже сподобався лікар, хороша клініка, я задоволена

Олена, 17.04.2024

Діагностику провели добре, лікар діагностики дуже сподобався

Валентина, 17.04.2024

Лікар, який проводив денситометрію, був дуже уважний, відповів на всі питання і розʼяснював що було потрібно, прийом сподобався. Зауважень до персоналу не було, в клініку буду звертатися ще

Оксана, 17.04.2024

Ул. Елизаветы Чавдар, 13. На карті

Дарницкий

ул. Амосова, 5а (клинический корпус на базе ГУ Институт эпидемиологии и инфекционных болезней Л. В. Громашевского) . На карті

Соломенский

пр-т Победы, 119/121. На карті